Povezane vesti
Slučaj ćuruvija: Komunikacije pripadnika db na dan ubistva izdvojene iz dokaza
Kurir 12.06.2018
BEOGRAD - Sudsko veće Specijalnog suda u Beogradu koje vodi postupak protiv optuženih za ubistvo novinara Slavka Ćuruvije 11. aprila 1999. danas je donelo odluku da iz spisa predmeta budu izdvojeni izveštaji policije o veštačenju baznih stanica… »
Sud izdvojio 10 audio kaseta iz dokaza za ubistvo Ćuruvije
N1 Info 12.06.2018
Sudsko veće u postupku za ubistvo novinara Slavka Ćuruvije donelo je odluku da iz dokaza izdvoji 10 audio kaseta na kojima se nalaze beleške o razgovorima između optuženih za ubistvo, navodeći da dokazi nisu zakonski pribavljeni. Na kasetama se… »
Tužilaštvo: Ćuruvija ubijen iz niskih pobuda po nalogu NN lica
Danas 12.06.2018
Sudsko veće Specijalnog suda danas je, na glavnom pretresu protiv optuženih za ubistvo novinara Slavka Ćuruvije, ponovo iz spisa predmeta izdvojilo deo dokumenata sa informacijama baznih stanica mobilne telefonije koje, prema navodima tužilaštva… »
Sud ponovo izdvojio 10 audio kaseta iz dokaza u postupku za ubistvo Ćuruvije
Novi magazin 12.06.2018
Sudsko veće u postupku za ubistvo novinara Slavka Ćuruvije donelo je danas odluku da iz dokaza izdvoji 10 audio kaseta na kojima se nalaze beleške o razgovorima između optuženih za ubistvo, navodeći da dokazi nisu zakonski pribavljeni. Na kasetama… »
Vesti dana »

Napad na studente, uspon zlata i Trumpove carine- pet stvari za danas
Bloomberg Adria pre 24 minutajoš 3 povezane

Počeli razgovori Amerike i Ukrajine: Sastanak delegacija u Saudijskoj Arabiji: Ovo je glavna tema razgovora
Blic pre 4 satijoš 3 povezane