Povezane vesti
Abraham Frimpong otišao u Mađarsku
Vesti online 13.06.2018
Novi klub štopera iz Gane biće Ferencvaroš, Crvena Zvezda dobija 300.000 evra od ovog transfera. Posle godinu ipo dana, ovaj 25-godišnji štoper iz Gane napušta crveno-bele. Ovo je solidna cifra za igrača koji je prošle sezone u rotaciji trenera Vladana… »
Kako je HotSport najavio: Zvezda prodala štopera u Mađarsku, ovo je cena…
Hot sport 13.06.2018
Crvena zvezda je posle Uroša Račića i Luke Adžića uspela da proda još jednog fudbalera, štoper manje na stadionu ‘Rajko Mitić’. Kako je to HotSport i najavio pre 20-tak dana Abraham Frimpong napušta Crvenu zvezdu. Štoper iz Gane posle godinu i po dana u… »
Frimpong u Mađarskoj, Zvezdi 300.000 evra
Mondo 13.06.2018
Crveno-beli prodali štopera iz Gane. Foto: MN Press Nije se dugo Abraham Frimpong zadržao u Crvenoj zvezdi. Posle godinu i po dana saradnje, dogovoren je rastanak. Novi klub 25-godišnjeg štopera iz Gane biće Ferencvaroš, a crveno-beli će ovim transferom… »
Vesti dana »
Peskov: Za sada nema govora o sastanku Putina i Trampa do kraja godine
NIN pre 6 minutajoš 22 povezane
Dvostruko ubistvo u Nikšiću: Tela dve osobe pronađena u iznajmljenom stanu, policija traga za ubicom
NIN pre 11 minutajoš 16 povezanih
Indijana slomila Sakramento, Minesoti malo 40 poena Edvardsa
Sport klub pre 51 minutajoš 13 povezanih
Kolone na Gazeli, Pančevcu i kod Autokomande: Jutarnji špic u Beogradu, saobraćaj usporen u ovim delovima grada (foto)
Kurir pre 21 minutajoš 9 povezanih




