Povezane vesti
General Lazarević: "Strela" bila invazija na Srbiju
Pravda 13.06.2018
Kamo sreće da sam izmislio kopnenu invaziju NATO snaga na Kosmetu 1999, jer onda ne bi bilo stradalih. O tome je pisao i njihov glavnokomandujući Vesli Klark u svojoj knjizi, pa, ako ne veruju meni, neka pročitaju te "svoje" kojima veruju. Ovako general… »
"Hag ima dokaz, pokušana kopnena invazija 1999."
Mondo 13.06.2018
Penzionisani general Vladimir Lazarević, komandant Prištinskog korpusa VJ u vreme NATO agresije 1999. godine, skoro 20 godina posle otkrio je da je NATO pakt u više navrata bezuspešno pokušavao da izvede kopnenu invaziju. Foto: Mondo/Goran Sivački… »
General Lazarević: "Strela" bila invazija na Srbiju
Večernje novosti 13.06.2018
Vladimir Lazarević o optužbama da je izmislio kopneni napad NATO na našu zemlju 1999. Prvi napad počeo 9. aprila u rejonu Đakovice, a drugi sredinom maja. KAMO sreće da sam izmislio kopnenu invaziju NATO snaga na Kosmetu 1999, jer onda ne bi bilo… »
Vesti dana »
Danas promenljivo vreme uz kišu, sneg i košavu: Popodne osetan pad temperature
Glas juga pre 28 minutajoš 21 povezana
E, to je Superboul spektakl: Tim u koji niko nije verovao pokorio Ameriku
Mondo pre 1 satjoš 19 povezanih
Marija Korina Mačado: Opozicionar otet nekoliko sati nakon puštanja iz zatvora
Danas pre 9 minutajoš 13 povezanih





