Povezane vesti
Na Trgu Nikole Pašića postavljen najveći video-bim na kojem će se pratiti svi mečevi SP u Rusiji
Blic 13.06.2018
Na Trgu Nikole Pašića, u okviru “Mundijalskog trga”, privodi se kraju montiranje jednog od najvećih video-bimova ikada postavljenih u Beogradu. Beograđani, ali i mnogobrojni posetioci prestonice, u narednih mesec dana moći će na ovom mestu da prate sve… »
Na Trgu Nikole Pašića video-zid za gledanje Mundijala
Sputnik 13.06.2018
Građani Beograda moći će da sve utakmice Svetskog prvenstva u fudbalu gledaju na Trgu Nikole Pašića preko video-zida, čije se montiranje danas završava, izjavio je za RTS zamenik gradonačelnika Goran Vesić. „Već danas završavamo montiranje video-zida… »
Trg Nikole Pašića narednih mesec dana „Mundijalski trg”, sve utakmice na video-bimu
Studio B 13.06.2018
Zamenik gradonačelnika Goran Vesić najavio je danas da će Beograđani i gosti Beograda u narednih mesec dana moći da prate sve utakmice Svetskog prvenstva u fudbalu na Trgu Nikole Pašića. foto printskrin RTS/Beoinfo Kako je naglasio u izjavi za RTS… »
Vesti dana »
Raste broj žrtava razornih zemljotresa u Venecueli Broj umrlih prešao 1.400, više od 55.000 se vodi kao nestalo
Blic pre 47 minutajoš 28 povezanih
Novootvorenom deonicom Moravskog koridora od 9 do 16 časova prošlo 7.960 vozila
Euronews pre 1 satjoš 39 povezanih






