Povezane vesti

"Blokada saobraćaja? To su huligani, taj haos više neću dozvoliti!"

BK TV pre 10 dana
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je da se od danas neće dozvoljavati blokada saobraćajnica u Republici Srpskoj. "Taj haos se neće dozvoliti. Nećemo dozvoliti zakrčenje ulica i mi ćemo učiniti sve što budemo mogli, svaku vrstu mere i neka očekuju to već od danas", rekao je Dodik,... »

"Blokada saobraćaja? To su huligani, ne može više"

B92 pre 10 dana
B92: "Blokada saobraćaja? To su huligani, ne može više"
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je da se od danas neće dozvoljavati blokada saobraćajnica u Republici Srpskoj.
"Taj haos se neće dozvoliti. Nećemo dozvoliti zakrčenje ulica i mi ćemo učiniti sve što budemo mogli, svaku vrstu mere i neka očekuju to već od danas", rekao je Dodik, komentarišući blokade saobraćajnica u RS zbog skupog goriva.... »

Dodik: Više nećemo dozvoliti blokadu saobraćaja

Novi magazin pre 10 dana
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je da se od danas neće dozvoljavati blokada saobraćajnica u Republici Srpskoj.
"Taj haos se neće dozvoliti. Nećemo dozvoliti zakrčenje ulica i mi ćemo učiniti sve što budemo mogli, svaku vrstu mere i neka očekuju to već od danas", rekao je Dodik, komentarišući blokade saobraćajnica u RS zbog skupog goriva.... »

Dodik odlučno: Od danas nema više blokade saobraćaja, taj haos se neće dozvoliti!

Kurir pre 10 dana

Dodik: Više nećemo dozvoljavati blokadu saobraćajnica

N1 Info pre 10 dana
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je da se od četvrtka neće dozvolljavati blokada saobraćajnica u Republici Srpskoj.

“Imaju pumpe, neka tamo protestuju” Dodik najoštrije osudio bunt građana zbog visokih cena goriva

Blic pre 10 dana
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik najoštrije je osudio blokiranje saobraćaja kojim vozači širom BiH šalju poruku nezadovoljstva zbog visokih cena goriva te poručio da se od danas to više neće dozvoliti. On je zatražio od organa da se sankcionišu oni koju ne poštuju zakone. – To su huligani.... »
©2018 Netmark d.o.o.