Povezane vesti

Bolovi su bili nesnosni, Sumnjala sam na najgore: Vesna de Vinča otkrila zašto je završila u bolnici!

Press pre 3 dana
Novinarka i spisateljica, kao i vlasnica modne agencije, Vesna Jugović poznatija kao Vesna de Vinča završila je u bolnici zbog nesnosnih bolova u stomaku.
Vesna je po prvi put progovorila i otkrila šta se dešavalo u bolnici. Umesto da stigne na međunarodni skup posvećen stogodišnjici rođenja Nelsona Mandele, ona je hitno prevezena bolnicu. Tu su konstatovani nepodnošljivi bolovi u... »

"Sumnjala sam na najgore": Posle vesti o Vesninom lošem stanju, stigli rezultati: Evo šta se dogodilo i zašto je završila u bolnici

Blic pre 4 dana
Novinarka i spisateljica, kao i vlasnica modne agencije, Vesna Jugović poznatija kao Vesna de Vinča završila je u bolnici zbog nesnosnih bolova u stomaku. Vesna je po prvi put progovorila i otkrila šta se dešavalo u bolnici. Više o tome u nastavku. Umesto da stigne na međunarodni skup posvećen... »

"Sumnjala sam na najgore": Posle vesti o Vesninom lošem stanju, stigli rezultati: Evo šta se dogodilo i zašto je završila u bolnici

Blic pre 4 dana
Novinarka i spisateljica, kao i vlasnica modne agencije, Vesna Jugović poznatija kao Vesna de Vinča završila je u bolnici zbog nesnosnih bolova u stomaku. Vesna je po prvi put progovorila i otkrila šta se dešavalo u bolnici. Više o tome u nastavku. Umesto da stigne na međunarodni skup posvećen... »
©2018 Netmark d.o.o.