Povezane vesti

Gledaoci pitali Slobu kako komentariše Lunine uvrede na Kijin račun, nakon njegovog odgovora Kockareva i Đoganijeva se…

Gledaoci pitali Slobu kako komentariše Lunine uvrede na Kijin račun, nakon njegovog odgovora Kockareva i Đoganijeva se…

Telegraf 14.06.2018
- Sinoć je bilo preterano sve, uvek sam osuđivao pogrdne stvari, pogotovo kada su u pitanju osobe koje su meni bliske - odgovorio je Sloba. Gledaoci su imali priliku da postavljaju pitanja zadrugarima, a tema koja je trenutno najaktuelnija i koju svo… »
Kija me ogovara kada izađe napolje! Zorica Marković uhvatila Lunu da ima informacije iz spoljnog sveta! (VIDEO)

Kija me ogovara kada izađe napolje! Zorica Marković uhvatila Lunu da ima informacije iz spoljnog sveta! (VIDEO)

Telegraf 14.06.2018
Ona ne komentariše ovde pred kamerama, nego tamo gde zna da treba - rekla je Luna. Luna Đogani predhodne noći napravila je veliku pometnju kada je se posvađala sa svojim sada bivšim dečkom Sloboanom Radanovićem, kada je i fizički nasrnula na… »
Luna i Marko progovorili o poljupcu, a onda je Sloba ustao i rekao kako se oseća! (VIDEO)

Luna i Marko progovorili o poljupcu, a onda je Sloba ustao i rekao kako se oseća! (VIDEO)

Telegraf 14.06.2018
Luna i Marko tvrde da se nisu poljubili, iako su kamere sve zabeležile. Tokom poslednje emisije "Pitanja gledalaca" koja se prethodne noći emitovala na Pinku, poteglo se pitanje i poljupca između Lune Đogani i Marka Miljković. Kija me ogovara kada… »
Kiju i Slobu pitali da li mogu da zaborave na sve i krenu ispočetka, a zbog njihovih odgovora svi su ubeđeni u jednu stvar…

Kiju i Slobu pitali da li mogu da zaborave na sve i krenu ispočetka, a zbog njihovih odgovora svi su ubeđeni u jednu stvar…

Telegraf 14.06.2018
Kija i Sloba na postavljeno pitanje nisu dali isključiv odgovor. Prethodne noći u Zadruzi su organizovana poslednja pitanja gledalaca u prvoj sezoni ovog rijalitija. Gledaoci pitali Slobu kako komentariše Lunine uvrede na Kijin račun, nakon njegovog… »
"Ne treba ti omča oko vrata!" Lepi Mića i Đekson nagovarali Slobu da se pomiri sa Kijom (VIDEO)

"Ne treba ti omča oko vrata!" Lepi Mića i Đekson nagovarali Slobu da se pomiri sa Kijom (VIDEO)

Telegraf 14.06.2018
Luna je dete zaljubila se a Kija je jaka žena - rekao je Mića Slobi. Tokom noći zadrugarima su pitanja postavljali gledaoci o svim dešavanjima koja su obeležila prethodne dane. A kao i obično, glavni akteri su bili Luna Đogani, Sloba Radanović i… »
Kija i Sloba gostovali zajedno u emisiji, Luna poludela, napala Radanovića, pa Milanu naredila da je ne spominju! (foto)

Kija i Sloba gostovali zajedno u emisiji, Luna poludela, napala Radanovića, pa Milanu naredila da je ne spominju! (foto)

Telegraf 14.06.2018
- Mene više nemoj da si spomenuo! Je l' jasno to?! - rekla je Luna Milanu Miloševiću. Kija Kockar i njen muž Sloba Radanović gostovali su u poslednjoj emisiji "Radio Amnezija" u prvoj sezoni Zadruge. Ideja je bila da ne govore o svom odnosu, nego da… »

Vesti dana »