Povezane vesti

Vučić: Na 15 minuta me izveštavaju, nadam se rešenju slučaja

Vučić: Na 15 minuta me izveštavaju, nadam se rešenju slučaja

Vesti online 14.06.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da svi resursi policije i BIA rade na rasvetljavanju slučaja nestalog novinara Stefana Cvetkovića u Beloj Crkvi. - (Nebojša) Stefanović i (Bratislav) Gašić me izveštavaju na 15 minuta - rekao je… »
UNS: Policija mora da hitno pronađe nestalog novinara Stefana Cvetkovica

UNS: Policija mora da hitno pronađe nestalog novinara Stefana Cvetkovica

Kurir 14.06.2018
BEOGRAD - Udruženje novinara Srbije (UNS) apelovalo je na policiju da što pre pronađe novinara iz Bele Crkve Stefana Cvetkovića, čiji je nestanak noćas prijavljen, i istraži okolnosti koje su dovele do tog slučaja. UNS je u saopštenju naveo da se… »
NUNS i NDNV: Nestanak novinara trebalo bi ozbiljno da zabrine MUP

NUNS i NDNV: Nestanak novinara trebalo bi ozbiljno da zabrine MUP

Nedeljnik 14.06.2018
Kako je ranije saopšteno iz novinarskih udruženja, on je u poslednje vreme bavio ostetljivim temama, između ostalog i ubistvom u Kosovskoj Mitrovici jednog od lidera kosovskih Srba Olivera Ivanovića. Policija mora da preduzme najintenzivniju potragu… »
UNS: Policija da hitno pronađe Stefana Cvetkovića

UNS: Policija da hitno pronađe Stefana Cvetkovića

Danas 14.06.2018
Udruženje novinara Srbije (UNS) poziva policiju da što pre pronađe Stefana Cvetkovića, novinara iz Bele Crkve, istraži okolnosti njegovog nestanka i o rezultatima obavesti javnost. Ministarstvo unutrašnjih poslova saopštilo je danas da je raspisana… »
NUNS i NDNV zahtevaju najintenzivniju policijsku potragu za nestalim novinarom Cvetkovićem

NUNS i NDNV zahtevaju najintenzivniju policijsku potragu za nestalim novinarom Cvetkovićem

Novi magazin 14.06.2018
Policija mora da preduzme najintenzivniju potragu za nestalim novinarom Stefanom Cvetkovićem iz Bele Crkve, zahtevaju Nezavisno udruženje novinara Srbije (NUNS) i Nezavisno društvo novinara Vojvodine (NDNV). NUNS i NDNV smatraju da nestanak Cvetkovića… »

Vesti dana »