Povezane vesti

Partizan u Evrokupu

Partizan u Evrokupu

N1 Info 14.06.2018
Košarkaški klub Partizan nastupaće sledeće sezone u Evrokupu, objavio je predsednik Ostoja Mijailović na Tviteru. "Ponosan sam što mogu da objavim da će Partizan sledeće sezone igrati u Evrokupu. Hvala Evroligi što je prepoznala naše napore da… »
Partizan će igrati u Evrokupu

Partizan će igrati u Evrokupu

Vesti online 14.06.2018
"Crno-beli" su dobili specijalnu pozivnicu za drugostepeno košarkaško takmičenje Uleba. Potvrda je stigla od predsednika kluba Ostoje Mijailovića, koji se na svom Tviter profilu zahvalio Evroligi što je uručila "vajld kartu" Partizanu. - Ponosan sam… »
Partizan dobio specijalnu pozivnicu, evo koje evropsko takmičenje će igrati naredne sezone!

Partizan dobio specijalnu pozivnicu, evo koje evropsko takmičenje će igrati naredne sezone!

Sportske.net 14.06.2018
Oglasio se predsednik Partizana na Tviteru. Predsednik Partizana imao je veoma bitnu objavu danas. Crno-beli će naredne sezone igrati u Evrokupu pošto su dobili specijalnu pozivnicu od Evrolige. "Ponosan sam što mogu da proglasim da je Partizan dobio… »
Partizan u Evrokupu!

Partizan u Evrokupu!

Večernje novosti 14.06.2018
Hvala Evroligi što je prepoznala naše napore da ojačamo klub i što nam je dala priliku da učestvujemo u tom takmičenju naredne sezone - napisao je prvi čovek Partizana Ostoja Mijailović. Košarkaški klub Partizan će u sezoni 2018/19. igrati u… »

Vesti dana »