Automobil naleteo na dečaka u Nišu

Vesti online četvrtak, 14. jun 2018.
Dečak star pet godina danas je povređen u centru Niša kada je na njega naleteo putnički automobil, prenose mediji.
Dečak se nalazio na trotoaru kada je do nesreće došlo, a očevidac kaže za "Alo" da je dete iznenada izleteo iz mase ljudi koji su čekali autobus, ali da automobil nije brzo išao, pa je vozač uspeo da ukoči. - Imam utisak da je... »

Dnevnik četvrtak, 14. jun 2018.
NIŠ: Dečak star pet godina danas je oko 14 sati povređen u centru Niša kada je na njega naleteo putnički automobil, prenose mediji.
Dečak se nalazio na trotoaru kada je do nesreće došlo, a očevidac kaže za “Alo” da je dete iznenada izleteo iz mase ljudi koji su čekali autobus, ali da automobil nije brzo išao, pa je vozač uspeo da ukoči. Imam utisak da je... »

Politika četvrtak, 14. jun 2018.
NIŠ – Dečak star pet godina danas je oko 14 sati povređen u centru Niša kada je na njega naleteo putnički automobil, prenose mediji. Dečak se nalazio na trotoaru kada je do nesreće došlo, a očevidac kaže za „Alo” da je dete iznenada izletelo iz mase ljudi koji su čekali autobus, ali da automobil... »

Vozač uspeo da zakoči: Automobil naleteo na dečaka u Nišu

Blic četvrtak, 14. jun 2018.
Dečak star pet godina danas je oko 14 sati povređen u centru Niša kada je na njega naleteo putnički automobil. Dečak se nalazio na trotoaru kada je do nesreće došlo, a očevidac je ispričao da ja dete iznenada izleteo iz mase ljudi koji su čekali autobus, ali da automobil nije brzo išao, pa je vozač... »

Čudne okolnosti nesreće u Nišu, povređen dečak

Mondo četvrtak, 14. jun 2018.
Dečak star pet godina danas je oko 14 sati povređen u centru Niša kada je na njega naleteo putnički automobil, prenose mediji.
Foto: MONDO/Nikoleta Vukčević Dečak se nalazio na trotoaru pre nesreće. Očevidac kaže za "Alo" da je dete iznenada izletelo iz mase ljudi koji su čekali autobus, ali da automobil nije brzo išao, pa je vozač uspeo da ukoči. "Imam... »

RTV četvrtak, 14. jun 2018.
RTV: Automobil naleteo na dečaka u Nišu
NIŠ - Dečak star pet godina danas je oko 14 sati povređen u centru Niša kada je na njega naleteo putnički automobil, prenose mediji.
Dečak se nalazio na trotoaru kada je do nesreće došlo, a očevidac kaže za "Alo" da je dete iznenada izleteo iz mase ljudi koji su čekali autobus, ali da automobil nije brzo išao, pa je vozač uspeo da ukoči. "Imam utisak da je... »
©2018 Netmark d.o.o.