Повезане вести
Мијалковски: Србија на мети 60-ак страних служби
Блиц 15.06.2018
Србија је на мети обавештајних служби шездесетак земаља, које су створиле агентуру спремну за субверзивна дејства, ласнирање лажних вести и узнемиравање јавности, оцењује за "Политику" професор Милан Мијалковски. Мијалковски… »
Србија на мети шпијуна из чак 60 држава: Спремни су на све
Телеграф 15.06.2018
Ситуацију у Србији и региону треба посматрати кроз систем спојених судова и указује на оштру сукобљеност у овом региону геополитичких интереса најмоћнијих сила света. Србија је на мети обавештајних служби шездесетак земаља… »
Вести дана »
Страни радници имају иста права као наши: Непалци се селе из крагујевачког насеља након језивог протеста групе екстремиста, хитно потребан план због ксенофобије
Блиц пре 52 минутајош 1 повезана
Током вечери без задржавања на наплатним станицама ауто-путева: Ево какво је стање на граничним прелазима
Курир пре 6 сатијош 2 повезане
Трећи месец америчких санкција НИС-у – Вучић: Разрађујемо више сценарија; Ђедовић Хандановић: Ситуација све сложенија
РТС пре 37 минутајош 1 повезана
Зеленски: Трамп има своју визију окончања рата, која се разликује од украјинске
Данас пре 10 сатијош 4 повезане



