Povezane vesti

Filip Kostić: Imam pozitivnu tremu!

Filip Kostić: Imam pozitivnu tremu!

Sportski žurnal 15.06.2018
Reprezentacija Srbije igra u nedelju prvu utakmicu na Mondijalu protiv Kostarike. U dobrom raspoloženju Orlovi su stigli u Samaru, a ono što je najvažnije Mladen Krstajić biće na slatkim mukama da sastavi tim s obzirom da su svi spremni. Najviše… »
Povređeni igrač Kostarike Matarita propušta SP

Povređeni igrač Kostarike Matarita propušta SP

Politika 15.06.2018
Fudbaler Kostarike Ronald Matarita neće igrati na Svetskom prvenstvu zbog povrede zadnje lože, saopštio je danas fudbalski savez te zemlje Matarita se povredio na treningu u Sankt Peterburgu, a nakon snimka magnetnom rezonancom potvrđeno je da će… »
Kostarika menja levog beka: Povredio se Matarita

Kostarika menja levog beka: Povredio se Matarita

N1 Info 15.06.2018
Samo dva dana pred meča sa Srbijom, Kostarika se našla u problemu. Rezervni levi bek Ronald Matarita neće igrati na Svetskom prvenstvu, pošto je povredio zadnju ložu desne noge. Umesto njega, reprezentaciji će se 16. juna priključiti igrač… »
''Orlovi'' osećaju ''leptiriće'' pred Kostariku

''Orlovi'' osećaju ''leptiriće'' pred Kostariku

Sportske.net 15.06.2018
Pomoćnik selektora fudbalske reprezentacije Srbije Milan Obradović rekao je danas da njegova ekipa mora da zna šta želi u svakom trenutku meča protiv Kostarike i da ne sme da bude "praznog hoda" u igri. Reprezentacija Srbije odradila je poslednji… »
Kostić: Mnogo nam toga zavisi od utakmice s Kostarikom

Kostić: Mnogo nam toga zavisi od utakmice s Kostarikom

Beta 15.06.2018
Fudbalski reprezentativac Srbije Filip Kostić rekao je danas da bi idealni scenario za meč protiv Kostarike bila pobeda uz njegov gol ili asistenciju i istakao da bi nacionalni tim trijumfom u prvom meču na Svetskom prvenstvu napravio veliki korak ka… »
Kostić priželjkuje gol protiv Kostarike: Vreme je da se upišem u strelce

Kostić priželjkuje gol protiv Kostarike: Vreme je da se upišem u strelce

Večernje novosti 15.06.2018
Pred nama je najbitnija utakmica od tri i ako upišemo tri boda prolazimo grupu - kazao je srpski fudbalski reprezentativac. Srpski fudbalski reprezentativac Filip Kostić kaže da veruje da će, kao i na startu kvalifikacija, golom protiv Kostarike… »
Kostić otkrio idealni scenario za Kostariku

Kostić otkrio idealni scenario za Kostariku

Sportske.net 15.06.2018
Dva dana ostalo je do prve utakmice koju će reprezentacija Srbije odigrati na Mundijalu u Rusiji. "Orlovi" danas odlaze put Samare u kojoj će u nedelju od 14 časova po srednjeevropskom vremenu odmeriti snage sa selekcijom Kostarike. Pred novinare je… »
Kostić pred prvi meč na Mundijalu: Uvek imam pozitivnu tremu, ali sada baš imam tremu

Kostić pred prvi meč na Mundijalu: Uvek imam pozitivnu tremu, ali sada baš imam tremu

Mozzart sport 15.06.2018
"Samo takmičenje je velika motivacija i nešto najveće što ću doživeti u karijeri. Stariji igrači su uvek tu da nas motivišu", kaže fudbaler srpske reprezentacije. Više nisu u pitanju ni meseci, ni sedmice, sada su u pitanju - dani… »
Kostić pred Kostariku: Vreme je za moj gol...

Kostić pred Kostariku: Vreme je za moj gol...

Sputnik 15.06.2018
Srpski fudbalski reprezentativac Filip Kostić kaže da veruje da će, kao i na startu kvalifikacija, golom protiv Kostarike otvoriti Mundijal u Rusiji i doprineti pobedi koja bi približila ekipu osmini finala. „Idealno bi bilo da pobedimo i da… »
Filip Kostić preti Kostarikancima: Vreme je za moj gol...

Filip Kostić preti Kostarikancima: Vreme je za moj gol...

Telegraf 15.06.2018
Bilo bi lepo! Srpski fudbalski reprezentativac Filip Kostić kaže da veruje da će, kao i na startu kvalifikacija, golom protiv Kostarike otvoriti Mundijal u Rusiji i doprineti pobedi koja bi približila ekipu osmini finala. - Idealno bi bilo da pobedimo… »

Vesti dana »