Povezane vesti
Ništa od izručenja Hrvatskoj: Mamić pušten na slobodu
Sputnik 15.06.2018
Čelnik FK Dinamo Zdravko Mamić na današnjem ročištu pred Sudom BiH u Sarajevu izjasnio se da je protiv izručenja Hrvatskoj, a posle 12 sati pušten je na slobodu. Sud BiH doneo je odluku o obustavljanju postupka izručenja Mamića Hrvatskoj, prenela je… »
Sud BiH obustavio postupak izručenja Mamića
Radio 021 15.06.2018
Sud Bosne i Hercegovine odlučio je da obustavi postupak izručenja bivšeg čelnika Dinama Zdravka Mamića Hrvatskoj. Ovu informaciju novinarima je potvrdio advokat Ivica Rajić. Mamić je posle ročišta u Sudu BiH novinarima rekao da promišlja zašto mu se sve… »
Mamić neće biti izručen
Danas 15.06.2018
Sud Bosne i Hercegovine odlučio je da bivši funkcioner Dinama Zdravko Mamić neće biti izručen hrvatskim vlastima, potvrdio je njegov advokat Zdravko Rajić. On je objasnio da se proces izručenja Hrvatskoj obustavlja zbog činjenice da je Mamić državljanin… »
Vesti dana »

Rhmz upozorava: Požari i olujni vetrovi prete, evo gde je najveća opasnost i kada počinje nevreme
Mondo pre 39 minutajoš 19 povezanih

Put ka stabilnosti ili novi udar na građane: Da li cena struje u Srbiji treba da raste jednom godišnje?
Danas pre 1 satjoš 1 povezana

Lavrov: Bez Moskve nema rešenja kolektivne bezbednosti; evropske zemlje voljne da pošalju mirovne trupe
RTS pre 9 minutajoš 6 povezanih