Povezane vesti
Policajac se branio, ali dobio 3 godine zatvora
Mondo 16.06.2018
Miloš Grandić (34), policajac iz Novog Sada, osuđen je u petak nepravosnažno u Višem sudu na tri godine zatvora za pokušaj ubistva. Foto: MONDO/Stefan Stojanović Ilustracija Grandić je osuđen što je, van dužnosti, pucao u sugrađanina Dejana Makanića… »
Policajcu tri godine zatvora: Prekoračio nužnu odbranu u stanju afekta
Radio 021 16.06.2018
Miloš Grandić (34), policajac iz Novog Sada, osuđen je nepravosnažno u Višem sudu na tri godine zatvora, po optužnici da je van dužnosti pokušao da ubije sugrađanina Dejana Makanića, posle saobraćajnog incidenta u Daničićevoj ulici, 19. januara 2014… »
Robija bratu ubijenog saobraćajca: Policajac osuđen za pokušaj ubistva
Kurir 16.06.2018
Policajac Miloš Grandić (34) iz Novog Sada, rođeni brat tragično ubijenog saobraćajca Vladimira Grandića, koji je stradao od povreda zadobijenih u sukobu s pljačkašima na auto-putu Novi Sad - Beograd u aprilu 2009, osuđen je juče nepravosnažno na tri… »
Vesti dana »
Požari u Srbiji: Stabilizacija u Deliblatskoj peščari i borba na Stolovima
Naslovi.ai pre 19 minutajoš 49 povezanih
Fiskalni savet: Rebalansom budžeta za 2026. neopravdano deficit povećan na 3,5 odsto BDP-a
N1 Info pre 49 minutajoš 28 povezanih
Počela vanredna sednica Skupštine Srbije sa rebalansom budžeta na dnevnom redu
Naslovi.ai pre 29 minutajoš 54 povezane
U Srbiji do kraja avgusta sunčano i toplo sa temperaturama do 37 stepeni
Naslovi.ai pre 59 minutajoš 49 povezanih
(Video) Drama kod Novog Sada! Vatra progutala vozilo, crni dim na sve strane
Blic pre 59 minutajoš 22 povezane



