Povezane vesti

Najbolja uvertira za Srbija - Kostarika, uključite TV dva sata ranije!

Najbolja uvertira za Srbija - Kostarika, uključite TV dva sata ranije!

Sportske.net 16.06.2018
Kvalitetni fudbalski TV program sutra će početi ranije nego što ste očekivali... Reprezentacija Srbije u nedelju od 14 časova u Samari igraće svoju prvu utakmicu na Mundijalu u Rusiji, rival našem nacionalnom timu biće selekcija Kostarike, u prvom… »
Kolarov: Bane zaslužio rekord, teren je naša istina!

Kolarov: Bane zaslužio rekord, teren je naša istina!

Sportski žurnal 16.06.2018
Samouveren, rečit, konkretan, Aleksandar Kolarov. Mnogo toga je rekao, mnogima koji to do sada nisu shvatili otvaranjem misli objasnio zašto je baš on istinski vođa na terenu. Da mladi na njega potpuno mogu da se oslone, nedvosmisleno je potvrdio. Da… »
Krstajić zna tim, a kojih 11 biste vi izabrali?

Krstajić zna tim, a kojih 11 biste vi izabrali?

Mondo 16.06.2018
Nedeljama, čak i mesecima unazad, raspravlja se o tome kojih 11 će Mladen Krstajić izvesti u Samari protiv Kostarike. Želimo da čujemo vaše mišljenje! Manje od 20 časova do prvog meča Srbije na Svetskom prvenstvu! "Orlovi" će na startu Mundijala… »
Novo partizanovo pojačanje o ‘orlovima’: Želim im da prođu grupu!

Novo partizanovo pojačanje o ‘orlovima’: Želim im da prođu grupu!

Hot sport 16.06.2018
Fudbaleri Partizana spremaju se za novu sezonu, ali uprkos treninzima pažnja je usmerena i ka Rusiji, gde se održava Svetsko prvenstvo. Reprezentacija Srbije sutra od 14 časova igra svoj prvi meč, protivnik je Kostarika, a novo pojačanje tima iz… »
Krstajić: Sastav za Kostariku znam već pet dana

Krstajić: Sastav za Kostariku znam već pet dana

N1 Info 16.06.2018
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Mladen Krstajić pred prvu utakmicu na Svetskom prvenstvu u Rusiji, koju njegov tim igra protiv Kostarike rekao je da je zadovoljan pripremama za taj meč. Milennium - sponzor vesti sa Svetskog prvenstva "Možemo… »
Kolarov: Moramo da budemo pošteni jedni prema drugima

Kolarov: Moramo da budemo pošteni jedni prema drugima

N1 Info 16.06.2018
Reprezentacija Srbije će u nedelju protiv Kostarike odigrati svoj prvi meč na Svetskom prvenstvu u Rusiji. Milennium - sponzor vesti sa Svetskog prvenstva Aleksandar Kolarov će prvi put kao kapiten predvoditi Orlove na nekom takmičenju, ali kako kaže… »
Krstajić: Spremni! Sastav znam ja

Krstajić: Spremni! Sastav znam ja

Mondo 16.06.2018
Selektor Srbije Mladen Krstajić poručuje da je atmosfera u ekipi odlična pred prvu utakmicu na Mundijalu, koja je bitna kao i ostale dve u grupi. "Bilo bi neozbiljno da izdiktiram tim u ovom momentu, ali je manje-više to poznato" Mladen Krstajić… »
Kolarov otišao korak dalje: Šta god da se desi protiv Kostarike - Švajcarska će biti krucijalna

Kolarov otišao korak dalje: Šta god da se desi protiv Kostarike - Švajcarska će biti krucijalna

Večernje novosti 16.06.2018
Kapiten fudbalske reprezentacije Srbije Aleksandar Kolarov rekao je da je uveren u kvalitet njegovog tima uoči utakmice sa Kostarikom na početku Svetskog prvenstva. Kapiten fudbalske reprezentacije Srbije Aleksandar Kolarov rekao je da je uveren u… »
Kolarov: Najteži mogući meč, ali znamo ko smo

Kolarov: Najteži mogući meč, ali znamo ko smo

Mondo 16.06.2018
Kapiten Srbije poštuje Kostariku i poručuje pred prvi meč na Mundijalu da je najvažnije da budu tim. "Ako budemo pravi kao ljudi, a tako je bilo do sada, napravićemo nešto. Korektni i pošteni jedni prema drugima" Još samo jedan dan deli fudbalsku… »
Kakve reči kapitena: "Budimo ljudi među sobom, možda nešto i napravimo"

Kakve reči kapitena: "Budimo ljudi među sobom, možda nešto i napravimo"

Sportske.net 16.06.2018
Aleksandar Kolarov je takođe izašao pred novinare u subotu pred duel sa Kostarikom. Srpski fudbaler Aleksandar Kolarov je takođe izašao pred novinare pored Mladena Krstajića, selektora nacionalnog tima. Kolarov je napominjao više puta timski duh kao… »

Vesti dana »