Povezane vesti
Ponovo demonstracije ispred Sobranja, ponovo haos u Makedoniji! "Povucite dogovor sa Grčkom" i "Zaev, podnesi ostavku"!
BK TV 16.06.2018
Ispred zgrade makedonskog Sobranja i večeras su održane demonstracije protiv dogovora sa Grčkom o rešenju spora oko imena bivše jugoslovenske republike. Ovo je četvrti dan kako građani protestuju ispred Sobranja smatrajući da je dogovor grčkog i… »
Na protestu u Skoplju zatražena ostavka Zaeva
Slobodna Evropa 16.06.2018
Na protestu ispred zgrade Sobranja u Skoplju protiv dogovora sa Grčkom o rješenju spora u vezi sa imenom države zatražena je ostavka makedonskog premijera Zorana Zaeva. Na trećim protestima učestovalo je stotinjak građana, koji su uzvikivali parole… »
Vesti dana »

Protest zbog hapšenja u Nišu – studenti privedeni, pa pušteni posle više sati, šetnja do SNS-a uz brojne snage policije
Južne vesti pre 2 satajoš 1 povezana

(Foto): Sanirana oštećenja na zgradi tužilaštva nakon sinoćnog protesta u Valjevu, oglasilo se Ministarstvo pravde: "Niko ne sme biti iznad zakona"
Blic pre 4 satijoš 1 povezana

Noću ne može da se diše! U Beogradu se desio opasan fenomen, ovo su najkritičnije tačke gradu: Ovo nije dobro za zdravlje!
Blic pre 5 satijoš 1 povezana

Rubio: Privremeni sporazum o prekidu vatre između Ukrajine i Rusije „nije isključen iz plana“
Danas pre 8 satijoš 1 povezana

Vremeplov: Postavljen kamen temeljac zgrade Narodnog pozorišta u Beogradu
RTV pre 2 satajoš 1 povezana