Povezane vesti

Politika: Cvetković saslušan u svojstvu oštećenog

Politika: Cvetković saslušan u svojstvu oštećenog

Vesti online 17.06.2018
Stefan Cvetković, novinar iz Bele Crkve, koji je u petak pronađen posle gotovo 30 sati potrage, u vezi s okolnostima nestanka je u Upravi kriminalističke policije ispitivan u svojstvu oštećenog nad kojim je, navodno, izvršeno krivično delo… »
Javnost čeka obraćanje Cvetkovića, šta se do sada zna?

Javnost čeka obraćanje Cvetkovića, šta se do sada zna?

N1 Info 17.06.2018
Prvi rezultati istrage o nestanku Cvetkovića biće poznati za tri do četiri dana, za N1 je potvrdio tužilac Osnovnog tužilaštva iz Vršca Tihomir Knežević. U međuvremenu, novinarska udruženja zahtevaju od državnih organa da objasne gde je on od… »
Cvetković: Od petka sam bio na sigurnom, čuvala me policija

Cvetković: Od petka sam bio na sigurnom, čuvala me policija

N1 Info 17.06.2018
Novinara Stefana Cvetkovića, koji je pronađen u petak, a nakon što je nestao u noći između srede i četvrtka, ekipa TV N1 je srela danas posle 17h u Beloj Crkvi, gradu u kom živi. Zbog istrage koja je u toku za sada se neće javno oglašavati, rekao… »
Novi obrt u priči nestalog novinara: "Neki ljudi su me spasili od otmičara i smestili na sigurno, ali ne mogu da otkrivam ko…

Novi obrt u priči nestalog novinara: "Neki ljudi su me spasili od otmičara i smestili na sigurno, ali ne mogu da otkrivam ko…

Blic 17.06.2018
Novinar Stefan Cvetković čiji je nestanak podigao Srbiju na noge odbio je da kaže policiji ko ga je kidnapovao, ali i ko ga je spasao od navodnih kidnapera, saznaje “Blic”. Prema našim saznanjima, Cvetković koji je posle 30 sati potrage pronađen… »

Vesti dana »