Povezane vesti

Zadruga: Sloba ispričao šta ga muči. Kiju i Lunu branio sam srcem! (VIDEO)

Zadruga: Sloba ispričao šta ga muči. Kiju i Lunu branio sam srcem! (VIDEO)

Svet plus 17.06.2018
Sloba i Kija su tokom jučerašnjeg dana imali žestoku svađu, kada je Kija insistirala da on prizna da su se njih dvoje poljubili iza "Škode" su jedno drugom izgovorili teške reči. Bilo je mnogo suza, ali njih dvoje nisu rešili svoje nesuglasice… »
BRANIO SAM I KRISTINU I LUNU SVIM SRCEM! Sloba se kaje što je uništio život sebi i Kiji, a onda priznao čime ga je Luna…

BRANIO SAM I KRISTINU I LUNU SVIM SRCEM! Sloba se kaje što je uništio život sebi i Kiji, a onda priznao čime ga je Luna…

Svet & Skandal 17.06.2018
S obzirom na to da su Kristina Kockar i Slobodan Radanović tokom jučerašnjeg dana imali žestoku raspravu kada je Kija insistirala da pevač prizna da su se njih dvoje poljubili iza “Škode” su jedno drugom uputili teške reči, bilo je mnogo suza… »
Luna dušu isplakala! Biće mi teško: Blogerka se sakrila u radionici, zbog ovoga ne može da se sabere (video)

Luna dušu isplakala! Biće mi teško: Blogerka se sakrila u radionici, zbog ovoga ne može da se sabere (video)

Kurir 17.06.2018
Drvo mudrosti ispunilo je muzičku želju čitavom ljubavnom trouglu, o kojem priča region. Još uvek zakoniti supružnici Kristina Kija Kockar i Sloba Radanović tražili su da čuju svoje omiljene pesme, ali Luna Đogani je svoju posvetila bivšem… »
Zadruga: Osećanja koja Kija ima prema Slobi - jednostavno ljubav!

Zadruga: Osećanja koja Kija ima prema Slobi - jednostavno ljubav!

Svet plus 17.06.2018
Nakon što su u toku jučerašnjeg dana u rijalitiju "Zadruga" ona i Sloba prošli pravu dramu, Kija Kockar se u toku noći ispovedila u Rajskom vrtu, priznajući Drvetu mudrosti kako se zaista oseća. Osećanja koja ona ima prema suprugu Slobi mogu se… »
5 Dana ne mogu da izbrišu 9 i po meseci! Pevačeva iskrena ispovest iz rajskog vrta na samom kraju rijalitija: Ne zna se ko se…

5 Dana ne mogu da izbrišu 9 i po meseci! Pevačeva iskrena ispovest iz rajskog vrta na samom kraju rijalitija: Ne zna se ko se…

Kurir 17.06.2018
Nakon turbulentnog dana, Kristina Kija Kockar i Sloba Radanović nisu uspeli da reše nesuglasice, te ga je Drvo mudrosti pozvalo na razgovor. Tada, pevač je otvorio dušu i ispričao sve. Osvrnuo se i na odnos sa bivšom devojkom Lunom Đogani. "Mnogo… »
Novi obrt, luna na ivici sloma: Sloba posvetio pesmu Kiji, Đoganijeva grcala u suzama

Novi obrt, luna na ivici sloma: Sloba posvetio pesmu Kiji, Đoganijeva grcala u suzama

Blic 17.06.2018
Kija i Sloba u toku jučerašnjeg dana imali su veliku svađu u kojoj je došlo čak i do fizičkog okršaja, a ova situacija dodtano je podoršala i pevačev odnos sa Lunom Đogani koji je poslednjih dana već bio izuzetno loš. Posle teških reči koje… »
Ja ga volim, ali moram da pobegnem: Kija ridajući rekla sve o odnosu sa Slobom (video)

Ja ga volim, ali moram da pobegnem: Kija ridajući rekla sve o odnosu sa Slobom (video)

Večernje novosti 17.06.2018
Za Kristinu Kockar jučerašnji dan u rijalitiju "Zadruga" prošao je veoma burno, emotivno, sa puno suza, emocija. Za Kristinu Kockar jučerašnji dan u rijalitiju "Zadruga" prošao je veoma burno, emotivno, sa puno suza, emocija. Naime, ona i njen još… »

Vesti dana »