Povezane vesti
Sutra bez vode tri naselja na Avali i deo Ulice vojvode Stepe
BK TV 17.06.2018
Spremite zalihe! Zbog planiranih radova na vodovodnoj mreži na opštini Voždovac potrošaci u naseljima Zuce, Stepašinovac i Ripanj, kao i potrošaci koji žive na neparnoj strani Ulice vojvode Stepe sutra će biti bez vode, saopštilo je danas JKP "Beogradski… »
Vračarci spremite flaše sa vodom: Sutra suve česme u Smiljanićevoj zbog radova na vodovodnoj mreži
Kurir 17.06.2018
Zbog planiranih radova na vodovodnoj mreži na opštini Vračar pojedini potrošači će sutra biti bez vode, saopštilo je danas JKP Beogradski vodovod i kanalizacija". Sutra od osam sati do 15 časova bez vode će biti potrošači u Smiljanićevoj ulici i to… »
Vesti dana »

Protest i incidenti ispred prostorija SNS: Pristalice naprednjaka gađale jajima i flašama okupljene građane, čuo se jak topovski udar
Danas pre 5 satijoš 1 povezana

Vremenska prognoza za 6. avgust: Kraj osveženju, od danas temperatura u porastu
Mondo pre 44 minutajoš 1 povezana

Prosečna cena polovnih automobila starosti do 20 godina u junu 12.047 evra: Ovo su najtraženiji modeli
Blic pre 1 satjoš 1 povezana