Povezane vesti

Novinar Cvetković: MUP mi je dodelio obezbeđenje

Novinar Cvetković: MUP mi je dodelio obezbeđenje

Mondo 18.06.2018
Novinar Stefan Cvetković izjavio je danas da mu je Ministarstvo unutrašnjih poslova dodelilo 24-časovno obezbeđenje. Foto: MONDO/Stefan Stojanović "Rečeno mi je da su procene moje bezbednosti takve da mi je potrebno 24-časovno obezbeđenje MUP-a… »
Stefan Cvetković sutra o svom nestanku

Stefan Cvetković sutra o svom nestanku

Radio 021 18.06.2018
Novinar Stefan Cvetković održaće sutra konferenciju za novinare u Medija centru u Beogradu. Konferencija za novinare počeće u 13 sati u velikoj sali Medija centra. Cvetković je agenciji Beta danas rekao da će na pres konferenciji govoriti o onome… »
Sve će ispričati: Novinar Cvetković sutra drži konferenciju za štampu

Sve će ispričati: Novinar Cvetković sutra drži konferenciju za štampu

Srbija danas 18.06.2018
On je naveo i da sarađuje sa policijom. Novinar Stefan Cvetković koji je nestao 13. juna i pronađen 15. juna održaće konferenciju za štampu u velikoj sali Beogradskog Medija centra u utorak u 13 sati, navodi Nezavisno udruženje novinara Srbije… »
Nejasno gde je novinar bio tokom vikenda

Nejasno gde je novinar bio tokom vikenda

Danas 18.06.2018
Stefan Cvetković saslušan pa pušten, bez izjava za javnost Javio se. Dobro je. Rekao je da će do večeras doći kući – rekao je za Danas Milivoje Cvetković iz Bele Crkve, otac Stefana Cvetkovića, o čijem nestanku proteklih dana uglavnom… »
Novinar Cvetković kod kuće, rezultati istrage o nestanku za 3-4 dana

Novinar Cvetković kod kuće, rezultati istrage o nestanku za 3-4 dana

RTV 18.06.2018
BEOGRAD - Novinar Stefan Cvetković, koji je pronađen u petak, a nestao je u noći između srede i četvrtka, rekao je za N1 da se zbog istrage koja je u toku za sada neće javno oglašavati. Ekipa TV N1 je srela danas posle podne Cvetkovića u Beloj… »
Cvetković: Od petka sam bio na sigurnom

Cvetković: Od petka sam bio na sigurnom

Danas 18.06.2018
Novinara Stefana Cvetkovića, koji je pronađen u petak, a nakon što je nestao u noći između srede i četvrtka, ekipa TV N1 je srela danas posle 17 časova u Beloj Crkvi, gradu u kom živi. Zbog istrage koja je u toku neće se javno oglašavati, rekao… »

Vesti dana »