Povezane vesti
Palestinac ubijen u pokušaju probijanja granične ograde u Gazi
Novi magazin 18.06.2018
Jedan Palestinac je danas ubijen izraelskom vatrom, kada je grupa Palestinaca pokušala da probije graničnu ogradu na granici pojasa Gaze i Izraela, javljaju izraelski mediji, pozivajući se na izveštaje sa te palestinske teritorije. Uz to se čula… »
Izraelska vojska napala devet ciljeva Hamasa, tri rakete ispaljene na Izrael
Novi magazin 18.06.2018
Izraelska vojska napala je rano jutros devet meta Hamasa u pojasu Gaze, uključujući vojna komplekse i postrojenja za proizvodnju oružja. Tri rakete su u međuvremenu ispaljene na Izrael, od kojih je jedna pala u pojas Gaze, javili su izraelski mediji… »
Izraelska vojska napala devet ciljeva Hamasa
N1 Info 18.06.2018
Izraelska vojska napala je rano jutros devet meta Hamasa u pojasu Gaze, uključujući vojne komplekse i postrojenja za proizvodnju oružja. Tri rakete su u međuvremenu ispaljene na Izrael, od kojih je jedna pala u pojas Gaze, javili su izraelski mediji… »
Vesti dana »

Vučević na osnivačkoj sednici Fondacije eparhije osečkopoljske i baranjske (video)
Blic pre 3 satajoš 1 povezana

Krv za povređene: Danas akcija dobrovoljnog davanja krvi za radnike povređene u udesu autobusa kod Sremske Mitrovice
Blic pre 19 minutajoš 4 povezane

Maja Gojković uputila saučešće porodicama nastradalih u nesreći kod Sremske Mitrovice: Pokrajinska vlada izražava solidarnost i spremnost da pruži podršku
Blic pre 5 satijoš 2 povezane

Ana Trišić Babić biće predložena za v.d. predsednicu Republike Srpske
Telegraf pre 4 satijoš 3 povezane