Povezane vesti
Kancelarija za KiM: Fašistički snovi Hotija o „Velikoj Albaniji“
Danas 18.06.2018
Svako javno iznošenje pretenzija prema tuđim teritorijama jeste pretnja stabilnosti regiona i neminovno utiče na pogoršanje međunacionalnih odnosa na Kosovu i Metohiji, navodi se u saopštenju kancelarije za KiM. Zamenik predsednika vladajuće Demokratske… »
Hoti: Podela bi značila da Kosovo uzme Sandžak i deo juga Srbije
RTV 18.06.2018
PRIŠTINA - Zamenik predsednika vladajuće Demokratske partije Kosova, Redžep Hoti, tvrdi da podela Kosova nije na dnevnom redu, ali i kada bi bila podrazumevala bi da Kosovo uzme Sandžak i deo juga Srbije. Zato, kaže, ova opcija nije moguća i vlasti u… »
Hoti bi da "uzme" deo Srbije, odgovor Beograda
Mondo 18.06.2018
Kancelarija za Kosovo i Metohiju oštro je reagovala povodom izjave zamenika predsednika Demokratske partije Kosova Redžepa Hotija da bi u slučaju podele Kosova, Kosovo uzelo bar Preševsku dolinu. Foto: Mondo/ Goran Sivački Kancelarija za Kosovo i… »
Vesti dana »
Spremite kišobrane: subota oblačna uz povremenu kišu, uveče prestanak padavina
Glas juga pre 2 satajoš 4 povezane
Beograd: Zbog radova na tramvajskim šinama, u Bulevaru kralja Aleksandra izmene u saobraćaju do 10. novembra
Danas pre 7 satijoš 1 povezana
Danas slavimo Mitrovdan: Ove običaje bi trebalo ispoštovati, jedno se naročito odnosi na decu
Mondo pre 33 minutajoš 3 povezane





