Povezane vesti
Prodaje se parcela od 62.000 kvadrata
Radio 021 19.06.2018
Uprava za građevinsko zemljište i investicije (UGZI) ponudila je na prodaju zemljište od 62.200 kvadrata u Radnoj zoni Sever IV, neposredno pored hale u kojoj je smeštena fabrika Lear. Početna cena za kupovinu ove velike parcele je 294.019.400 dinara i… »
Prodaje se građevinsko zemljište u novosadskoj radnoj zoni Sever IV
Gde investirati 19.06.2018
Novosadska Gradska uprava za građevinsko zemljište i investicije oglasila je prodaju parcele površine 62.200 m2 u radnoj zoni Sever IV, južno od auto puta E-75, namenjenu za komplekse različitih delatnosti iz oblasti sekundarnog i tercijarnog sektora… »
Uprava Novog Sada za zemljište oglasila prodaju parcele
N1 Info 19.06.2018
Novosadska Gradska uprava za građevinsko zemljište i investicije oglasila je prodaju parcele površine 62.200 m2 u radnoj zoni Sever IV, južno od autoputa E-75, namenjenu za komplekse različitih delatnosti iz oblasti sekundarnog i tercijarnog sektora… »
Vesti dana »
Iranski dron pogodio međunarodni aerodrom u Kuvajtu, ima povređenih
Beta pre 34 minutajoš 23 povezane
Nakon talačke krize i višesatne opsade, muškarac u Dortmundu se predao policiji
Danas pre 2 satajoš 23 povezane
Ukrajinski dron pogodio autobus sa putnicima u Donjecku, najmanje sedmoro mrtvih, napadnut najveći ruski naftni terminal u Baltičkom moru
Danas pre 54 minutajoš 16 povezanih
Evropski indeksi u minusu, nafta Brent poskupela na skoro 98$, SAD najavljuju carine
Insajder pre 19 minutajoš 13 povezanih




