Povezane vesti

Anamarija pobesnela: Tihomir je pomazio po guzi, a onda je urlala iz sve snage! Ne želim da me dira, ljigav je!

Anamarija pobesnela: Tihomir je pomazio po guzi, a onda je urlala iz sve snage! Ne želim da me dira, ljigav je!

Kurir 19.06.2018
Učesnica rijalitija" Parovi" Anamarija Džambazov pobesnela je na Tihomira Filipovića tokom emisije. Naime, danas se u vili bira najneinteligentni učesnik šeste sezone, a u jednom trenutku Tihomir je pomazio Anamariju po guzi, na šta je ona potpuno… »
Marija Taksi izrevoltirana: Nikada ne bih zavodila muškarce samo zbog finala kao ona!

Marija Taksi izrevoltirana: Nikada ne bih zavodila muškarce samo zbog finala kao ona!

Kurir 19.06.2018
Učesnica rijaliti programa "Parovi", Marija Taksi se žestoko iznervirala zbog ponašanja kontroverzne učesnice Teodore Radoičić. Ona smatra da je Teodora bila sa gotovo većinom muškaraca u vili, što se njoj nimalo ne dopada i ne može to da… »
Gastoz otvorio dušu: Ostavio sam Anamariju kada sam video da Teodora ima iskrenu emociju!

Gastoz otvorio dušu: Ostavio sam Anamariju kada sam video da Teodora ima iskrenu emociju!

Kurir 19.06.2018
Učesnik rijalitija "Parovi" Nenad Marinković Gastoz otvorio je dušu i progovorio o svom odnosu sa Teodorom Radoičić. On je tokom emisije prokomentarisao odnos sa Teodorom. "Ja sam potpuno ostavio Anamariju i okrenuo se Teodori tek onda kada sam video… »
Palo pomirenje: Gastoz otkrio da je obnovio vezu sa Teodorom!

Palo pomirenje: Gastoz otkrio da je obnovio vezu sa Teodorom!

Kurir 19.06.2018
Učesnik rijalitija "Parovi" Nenad Marinković Gastoz otkrio je gledateljki koja se uključila u program da se pomirio sa Teodorom Radoičić. Naime, učesnici u vili imaju na programu "Jutarnju kaficu", a gledateljka je upitala da li je palo pomirenje… »
Nikola Lakić poludeo: Čuo Gastoza i Teodoru da kuju plan, a onda ih napao! (video)

Nikola Lakić poludeo: Čuo Gastoza i Teodoru da kuju plan, a onda ih napao! (video)

Kurir 19.06.2018
Učesnik rijalitija "Parovi" Nikola Lakić poludeo je kada je čuo Teodoru Radoičić i Nenada Marinkovića Gastoza kako kuju opasan plan. Iako s Gastoz i Teodora u veoma promenjivim odnosima prethodnih dana, to ih ne sprečava da s vremena na vreme… »

Vesti dana »