Povezane vesti

"Tata nemoj to da mi radiš, nemoj da me vodiš": Dramatičan snimak odvođenja malog Cesara, molio oca da ga ne razdvaja od…

"Tata nemoj to da mi radiš, nemoj da me vodiš": Dramatičan snimak odvođenja malog Cesara, molio oca da ga ne razdvaja od…

Telegraf 19.06.2018
Komšije malenog Cesara kažu da je prilikom njegovog odvođenja plakao ceo ulaz. Službenici Opštinskog suda u Splitu predali su dečaka Cesara Avenatija njegovom ocu Alesandru Avenatiju uprkos tome što su Splićani danas protestovali ispred zgrade gde… »
Devetogodišnji dečak u Splitu prisilno predat ocu Italijanu

Devetogodišnji dečak u Splitu prisilno predat ocu Italijanu

Novi magazin 19.06.2018
Službenici splitskog suda, uz asistenciju policije, predali su danas u Splitu devetogodišnjeg dečaka Cesarea Avenatija na starateljstvo ocu Italijanu Alešandru Avenatiju, a ceo događaj pratile su mučne scene i odbijanje deteta da ide s ocem u… »
Drama: Dečaka ugurali u auto, pa poslali ocu

Drama: Dečaka ugurali u auto, pa poslali ocu

Mondo 19.06.2018
Službenici splitskog suda, uz asistenciju policije, silom su danas u Splitu predali devetogodišnjeg dečaka Ćezarea Avenatija na starateljstvo ocu Italijanu. Foto: MONDO/Danijela Pašić Ilustracija Predaju deteta Alesandru Avenatijupratile su mučne… »
Šokantne scene u centru Splita: Istrgli dete iz zagrljaja majke da bi ga na silu predali ocu Italijanu (video)

Šokantne scene u centru Splita: Istrgli dete iz zagrljaja majke da bi ga na silu predali ocu Italijanu (video)

Kurir 19.06.2018
Građani Splita okupili su se na protestu u naselju Pujanke pokušavajući da spreče radnike centra za socijalni rad da predaju dečaka Cezara (9) ocu Alesandru Aventiju po odluci suda. Policija je raščistila put koji su okupljeni blokirali i dečak je… »
Mali Cesar plakao dok su ga odvajali od majke u Splitu: Odlazi kod oca u Italiju, koji ga je silom uvukao u kola (foto) (video)

Mali Cesar plakao dok su ga odvajali od majke u Splitu: Odlazi kod oca u Italiju, koji ga je silom uvukao u kola (foto) (video)

Telegraf 19.06.2018
Krajem juna prošle godine, hrvatske vlasti su takođe pokušale da Nini oduzmu dete, ali se tada pred Nininom zgradom okupilo nekoliko stotina građana. Splitski Opštinski sud zakazao je za 19. jun ove godine da se Nini Kuluz oduzme sin Cesar i da se… »

Vesti dana »