Povezane vesti

Stefan Cvetković traži međunarodnu istragu

Stefan Cvetković traži međunarodnu istragu

Glas Amerike 19.06.2018
Novinar Stefan Cvetković iz Bele Crkve zatražio je međunarodnu istragu slučaja njegove otmice, a na konferenciji za štampu koju je održao, pokazao je odeću u kojoj je otet, kao i kesu u kojoj se, po njegovim tvrdnjama, nalazila kapuljača koja mu… »
Cvetković tvrdi da je otet i da ga nije pronašla policija

Cvetković tvrdi da je otet i da ga nije pronašla policija

Slobodna Evropa 19.06.2018
Novinar iz Bele Crkve Stefan Cvetković u svom prvom obraćanju javnosti nakon što se prethodne nedelje vodio kao nestao, izneo je tvrdnje da je bio otet i da su to učinile "tri osobe, od kojih je jedna bila naoružana" i imala "značku nalik… »
Cvetković: Otele su me tri osobe, ja sam se javio policiji

Cvetković: Otele su me tri osobe, ja sam se javio policiji

N1 Info 19.06.2018
Stefan Cvetković, novinar iz Bele Crkve, obratio se javnosti tvrdeći da su ga tri osobe otele u sredu uveče, od kojih je jedna imala oružje i značku koja je podsećala na policijsku, dodavši da nije bio tučen niti maltretiran. Izvor: N1 Kako je… »
Tvrdi da je sa ovim na glavi proveo 30 sati!? Novinar iz Bele Crkve do detalja opisao navodnu otmicu i objavio sliku dokaza…

Tvrdi da je sa ovim na glavi proveo 30 sati!? Novinar iz Bele Crkve do detalja opisao navodnu otmicu i objavio sliku dokaza…

Kurir 19.06.2018
Stefan Cvetković, novinar koji tvrdi da je u sredu uveče bio otet od strane nepoznatih lica od kojih je jedno imalo značku nalik policijskoj, održao je danas konferenciju za medije. Na početku konferencije Cvetković se zahvalio svima koji su iskreno… »
Cvetković: Oteli su me, tražiću međunarodnu istragu

Cvetković: Oteli su me, tražiću međunarodnu istragu

Radio 021 19.06.2018
Novinar Stefan Cvetković danas je na konferenciji za štampu tvrdio da je bio otet i traži međunarodnu istragu tog slučaja. On je rekao da je kod njega kapa, kojom mu je tokom otmice bilo pokriveno lice i da će je predati jednoj stranoj ambasadi… »
Cvetković ostaje pri tezi o otmici, hoće međunarodnu istragu

Cvetković ostaje pri tezi o otmici, hoće međunarodnu istragu

RTS 19.06.2018
Novinar Stefan Cvetković i danas je na konferenciji za štampu tvrdio da je bio otet i traži međunarodnu istragu tog slučaja. Stefan Cvetković je rekao da je kod njega kapa kojom mu je tokom navodne otmice bilo pokriveno lice, da će je predati… »
Novinar Stefan Cvetković traži međunarodnu istragu otmice

Novinar Stefan Cvetković traži međunarodnu istragu otmice

Al Jazeera 19.06.2018
Kazao je kako ima kapu kojom mu je lice prekriveno lice i kako će je predati jednoj stranoj ambasadi radi preventive. Novinar Stefan Cvetković je na konferenciji za novinare u ponedjeljak u Beogradu potvrdio kako je bio otet i traži međunarodnu… »
Cvetković: Otele su me tri osobe, jedna imala oružje i značku koja je podsećala na policijsku

Cvetković: Otele su me tri osobe, jedna imala oružje i značku koja je podsećala na policijsku

SEEbiz 19.06.2018
BEOGRAD - Stefan Cvetković, novinar iz Bele Crkve, obratio se javnosti tvrdeći da su ga tri osobe otele u sredu uveče, od kojih je jedna imala oružje i značku koja je podsećala na policijsku, dodavši da nije bio tučen niti maltretiran. Kako je… »
Novinar Cvetković o svom nestanku: Uvukli su me u vozilo i odvezli na nepoznatu lokaciju! Evo šta se potom dogodilo

Novinar Cvetković o svom nestanku: Uvukli su me u vozilo i odvezli na nepoznatu lokaciju! Evo šta se potom dogodilo

Kurir 19.06.2018
BEOGRAD - Novinar Stefan Cvetković koji tvrdi da je otet u sredu uveče na konferenciji za novinare je u detalje objasnio šta se dogodilo. "Dvoje ljudi koji su imali masku na licu su me izvukli iz automobila i prebacili u drugi, a tu je bio i treći… »

Vesti dana »