Povezane vesti

POTVRDILA PISANJE SVETA! Puklo prijateljstvo Karleuše i Lukasa! Jelena: “Ne opraštam psovanje bolesne majke!”

POTVRDILA PISANJE SVETA! Puklo prijateljstvo Karleuše i Lukasa! Jelena: “Ne opraštam psovanje bolesne majke!”

Svet & Skandal 19.06.2018
Jelena Karleuša šokirala je voditelje Jutarnjeg programa Jovanu Joksimović i Srđana Predojevića na TV Prva kada im je saopštila da u sledećoj sezoni muzičkog takmičenja “Zvezde Granda” možda neće biti član žirija. “Što se tiče… »
Karleuša napušta ‘Zvezde Granda’: Ne znam da li želim da budem u žiriju

Karleuša napušta ‘Zvezde Granda’: Ne znam da li želim da budem u žiriju

Tračara 19.06.2018
Već tri sezone Jelena Karleuša je svojim zanimljivim komentarima zabavljala publiku Zvezda Granda. Međutim, postoji verovatnoća da ćemo sledeću sezonu popularnog takmičenja gledati bez nje. Naime, pevačica je danas gostovala u jutarnjem programu… »
Napušta Zvezde Granda? (anketa)

Napušta Zvezde Granda? (anketa)

Mondo 19.06.2018
Da li bi bilo bolje bez nje? Od kako se Jelena Karleuša prvi put posvađala s koleginicom Viki Miljković, tačnije nazvala je "trabantom" u emisiji Zvezde Granda, gledaoci svake nedelje s nestrpljenjem čekaju nove prozivke. Sada će se stvari (možda)… »
Jelena Karleuša progovorila o promenama u zvezdama Granda: Nikome neće biti svejedno šta je rekla, pa ni Popoviću! Šok…

Jelena Karleuša progovorila o promenama u zvezdama Granda: Nikome neće biti svejedno šta je rekla, pa ni Popoviću! Šok…

Kurir 19.06.2018
Jelena Karleuša, koja se već tri sezone nalazi u žiriju Zvezda Granda, šokirala je izjavom da možda više neće biti deo najgledanijeg muzičkog takmičenja. "Ne znam da li ću biti iduće sezone deo tima Zvezde Grana. I ne znam da li želim. Sve… »

Vesti dana »