Povezane vesti
Prvi simpozijum o posledicama bombardovanja
Politika 19.06.2018
U Nišu, na međunarodnom skupu posvećenom delovanju osiromašenog uranijuma, stručne nalaze o stradanju vojnika na KiM je predočio italijanski pilot, a potom su govorili advokati koji će tužiti zemlje članice NATO-a. Niš – Prvi put u Srbiji je u Nišu… »
Do kraja godine tužba zbog osiromašenog uranijuma
Danas 18.06.2018
Međunarodni pravni tim će do kraja godine podneti prvu tužbu za naknadu štete građanima Srbije koji su bili izloženi dejstvu osiromašenog uranijuma korišćenog u NATO bombardovanju, a nakon toga su oboleli od kancera. To je najavio advokat i šef tima… »
Vesti dana »

Kada je Vučić poslednji put bio u debati, studenti su bili osnovci: Ko se seća predsednikovog duela
N1 Info pre 54 minutajoš 71 povezana

Najnovije oglašavanje RHMZ: Evo šta nas čeka u naredna dva sata
Telegraf pre 9 minutajoš 66 povezanih

Izrael planira ofanzivu u Gazi dok UN potvrđuju glad i humanitarnu krizu u enklavi
Naslovi.ai pre 1 satjoš 55 povezanih

Srbija nikako ne ume sa njima, a evo šta kaže harizmatičan trener: Progovorio o bolesnom Polonari i poslao moćnu poruku! Da smo se plasirali na Evrobasket sa svima bi bili ravnopravni: Šarić smatra da niko nije favorit protiv Hrvata!
Hot sport pre 9 minutajoš 43 povezane

Menja se granica za "crvenu zonu" potrošnje struje – sa 1.600 na 1.200 kWh
RTS pre 2 satajoš 21 povezana