Povezane vesti

Marej blizu čudne odluke: Neće na Vimbldon?!

Marej blizu čudne odluke: Neće na Vimbldon?!

Mondo 20.06.2018
Škot se vratio tenisu posle godinu dana, ali bi opet mogao na kraću pauzu. Foto: AP Photo/Kirsty Wigglesworth Endi Marej odigrao je na turniru u Kvinsu u utorak prvi meč posle gotovo godinu dana pauze. Marej je pružio odličan otpor Niku Kirjosu, ali… »
Marej o Vimbldonu: Ne znam šta je najbolje za mene

Marej o Vimbldonu: Ne znam šta je najbolje za mene

N1 Info 20.06.2018
Endi Marej se vratio tenisu posle skoro godinu dana pauze zbog povrede kuka. Poražen je na Kvinsu od Nika Kirjosa, a kako je sam kazao pitanje je da li će biti na Vimbldonu. Britanski teniser Endi Marej je pokazao solidnu igru protiv Australijanca Nika… »
Marej se vratio na teren: Britanac poražen od Kirjosa posle skoro godinu dana pauze

Marej se vratio na teren: Britanac poražen od Kirjosa posle skoro godinu dana pauze

Večernje novosti 19.06.2018
Australijanac je danas bio bolji od Mareja sa 2:1. To je prvi meč koji je Britanac odigrao još od Vimbldona prošle godine. Britanski teniser Endi Marej vratio se takmičenjima posle skoro jednogodišnje pauze zbog povrede, ali je u prvom meču po… »
Milmanu samo tri gema

Milmanu samo tri gema

Danas 19.06.2018
Novak Đoković odlično otvorio sezonu na travi na turniru u Kvinsu Novak Đoković je izvanredno startovao na turniru u Kvinsu. U prom meču sa Australijancem Džonom Milmanom ostvario je ubedljivu pobedu 2:0 (6:2, 6:1). U prvom setu Đoković je u… »

Vesti dana »