Povezane vesti
Sedam lokalnih samouprava ne koristi elektronsku razmenu podataka
Novi magazin 20.06.2018
U Srbiji sedam lokalnih samouprava ne koristi elektronski sistem za razmenu podataka i ako to ne reše brzo biće im poslate inspekcije, najavila je danas premijerka Ana Brnabić. Ona je posetila Gradsku upravu Smedereva koju je pohvalila da je rekorder po… »
Premijerka: Smederevo apsolutni šampion
Danas 20.06.2018
Nakon godinu dana od uvođenja elektronskog sistema za razmenu podataka između državnih organa i lokalnih samouprava, grad Smederevo je, van svake sumnje, taj sistem najviše koristio, izjavila je danas u Smederevu premijerka Ana Brnabić. Premijerka i… »
Sistemom eZUP za godinu uštedeli smo 500.000 sati
RTV 20.06.2018
SMEDEREVO - Premijerka Srbije Ana Brnabić i ministar državne uprave i lokalne samouprave obišli su danas Gradsku upravu u Smederevu gde im je demonstriran rad na Informacionom sistemu za elektronsku razmenu podataka - eZUP. Brnabić je nakon obilaska… »
"Sistemom elektronske razmene podataka za godinu uštedeli smo 500.000 sati"
RTS 20.06.2018
Premijerka Ana Brnabić i ministar državne uprave i lokalne samouprave Branko Ružić obišli su uslužni centar u Smederevu gde im je demonstriran rad Informacionog sistema za elektronsku razmenu podataka - eZUP. Kroz taj sistem građani mogu da dobiju… »
Vesti dana »
Marković: Zapisnik sa sastanka studenata dokaz da su planirali akciju "zvučni top"
RTV pre 3 satajoš 26 povezanih
"Nova" piše: Kako su „Putevi Srbije“ postali najveći državni gubitaš
Nova pre 4 satijoš 38 povezanih
Cene goriva u Srbiji: Dizel i benzin pojeftinili za po tri dinara po litru
RTV Novi Pazar pre 9 satijoš 44 povezane
O čemu će biti reči i kakav je plan studentskog protesta u Novom Sadu 20. juna
Luftika pre 10 satijoš 9 povezanih





