Povezane vesti
Mučni detalji drame u Splitu! Otac dečaka bosonogog ubacio u automobil za Italiju: Tata, nemoj da me vodiš! (video)
Kurir 20.06.2018
Ćesare Avenati (8) juče oko 14.30 sati prešao je granicu i nakon sedam godina došao u zemlju u kojoj je rođen, Italiju. Odmah nakon što je predat ocu Alesandru u utorak oko 10 sati dečak se automobilom kojim je upravljao očev prijatelj uputio… »
Split, devetogodišnji dečak nasilno predat ocu Italijanu
RTS 20.06.2018
Službenici Opštinskog suda u Splitu predali su devetogodišnjeg dečaka Česarea Avenatija ocu Alesandru Avenatiju iako je oko 200 Splićana došlo da podrži dečakovu majku Ninu Kuluz pred zgradom u kojoj su stanovali i pokušalo da onemoguće njegovo… »
Vesti dana »
![Uživo krenuo je haos! Evropski lideri jure na hitan sastanak u ovu zemlju, pominje se i Kosovo: Tramp udario direktan šamar…](https://nstatic.net/582/39000582pajetf.jpg)
Uživo krenuo je haos! Evropski lideri jure na hitan sastanak u ovu zemlju, pominje se i Kosovo: Tramp udario direktan šamar Zelenskom, Evropljani šalju vojsku?!
Blic pre 21 minutajoš 28 povezanih
![Koje su veze uhapšenog Papića i Skaj mjuzika, koji radi skupove SNS, ali i Bir fest i EGZIT i Guču…](https://nstatic.net/823/39001823rokbfd.jpg)
Koje su veze uhapšenog Papića i Skaj mjuzika, koji radi skupove SNS, ali i Bir fest i EGZIT i Guču…
Danas pre 38 minutajoš 2 povezane
![Studenti prave film o gaženju kolima na blokadama, režimski mediji to prikazali kao lažiranje napada](https://nstatic.net/037/39001037ccdhfu.jpg)
Studenti prave film o gaženju kolima na blokadama, režimski mediji to prikazali kao lažiranje napada
Radio 021 pre 2 satajoš 4 povezane
![Amerika podržala ratne ciljeve Izraela! Trampov čovek se sastao sa Netanjahuom: "Hamas mora biti iskorenjen" (foto)](https://nstatic.net/624/39000624ygtvhe.jpg)
Amerika podržala ratne ciljeve Izraela! Trampov čovek se sastao sa Netanjahuom: "Hamas mora biti iskorenjen" (foto)
Kurir pre 3 satajoš 9 povezanih