Povezane vesti

Vilšir posle 17 godina napušta Arsenal

Vilšir posle 17 godina napušta Arsenal

Vesti online 20.06.2018
Engleski fudbaler Džek Vilšir potvrdio je da napušta matični Arsenal posle 17 godina kada mu istekne ugovor krajem meseca. Vilšir je hteo da ostane na Emirejtsu čak i uz smanjenje plate, ali mu novi menadžer Unaj Emeri nije garantovao da će igrati… »
Gospodski oproštaj Džeka Vilšira od Arsenala posle 17 godina: Prihvatio sam i manju platu, ali...

Gospodski oproštaj Džeka Vilšira od Arsenala posle 17 godina: Prihvatio sam i manju platu, ali...

Mozzart sport 20.06.2018
Mogu da potvrdim da više neću igrati za Tobdžije. Moj ugovor ističe poslednjeg dana u mesecu i tada odlazim, poručio 26-godišnji vezista. Neki novi vetrovi duvaju u Arenalu... Ali tako nešto moglo se i očekivati po okomčanju ere Arsena Vengera… »
Frka mu za mesto u timu, ide iz Arsenala

Frka mu za mesto u timu, ide iz Arsenala

Mondo 20.06.2018
Džek Vilšir objavio na društvenim mrežama da je odlučio da napusti Arsenal posle razgovora sa novim trenerom Unaijem Emerijem. Foto: MN Press Džek Vilšir na utakmici sa Partizanom 2010. godine Arsenalovo dete Džek Vilšir napušta klub za koji je… »
Vilšer potvrdio da ide iz Arsenala

Vilšer potvrdio da ide iz Arsenala

N1 Info 20.06.2018
Vezista Arsenala Džek Vilšer završio je svoju epizodu u klubu u kom je ponikao. To je on sam potvrdio na Instagram profilu. - Mogu da potvrdim da ću napustiti Arsenal kada mi ugovor istekne krajem juna. Posle intenzivnih razgovora sa ljudima u klubu… »

Vesti dana »