Повезане вести
Валл Стреет: Дов Јонес пао, С&П 500 порастао
Где инвестирати 21.06.2018
На Валл Стреету је у опрезном трговању Дов Јонес индекс ослабио четврти дан заредом, док је С&П 500 ојачао, захваљујући расту цена акција технолошких и медијских компанија. Дов Јонес склизнуо је 42 бода или 0,17 посто, на… »
Валл Стреет: Дов Јонес пао, С&П 500 порастао
СЕЕбиз 21.06.2018
НЕВ ИОРК - На Валл Стреету је у опрезном трговању Дов Јонес индекс ослабио четврти дан заредом, док је С&П 500 ојачао, захваљујући расту цијена дионица технолошких и медијских компанија. Дов Јонес склизнуо је 42 бода или 0,17… »
Глобалне берзе у плусу, јењава страх од трговинских тензија између САД и Кине
Блиц 21.06.2018
Акције на светским берзама су данас претежно у плусу, јер је на глобалним тржиштима делимично спласнуо страх од растућих трговинских тензија између САД и Кине. У САД, шири индекс С&П 500 је ојачао за 0,2 одсто на 2.767 поена… »
Вести дана »
(Мапа) снег у Београд стиже много раније него што смо мислили! Забелеће се центар престонице и то пре овог свеца, температура пада за више од 10 степени
Блиц пре 1 сатјош 18 повезаних
Дијана Хрка примила инфузију у болници, не одустаје од штрајка глађу
BBC News пре 2 сатајош 9 повезаних






