Povezane vesti
Više od polovine žena u Srbiji nema, niti traži posao
N1 Info 21.06.2018
Čak 53,7 odsto žena u Srbiji je radno neaktivno - nemaju posao, ali ga ni ne traže, pokazuju podaci istraživanja koje je sprovela Parlamentarna budžetska kancelarija u saradnji sa Republičkim zavodom za statistiku. Iako je u 2017. zaposleno 127 hiljada… »
Alarmantno: Više od polovine žena u Srbiji niti radi, niti traži posao
Blic 21.06.2018
Čak 53,7 odsto žena u Srbiji je radno nekativno - nemaju posao, ali ga ni ne traže, pokazuju podaci istraživanja koje je sprovela Parlamentarna budžetska kancelarija u saradnji sa Republičkim zavodom za statistiku. Taj podatak baca u senku dobre vesti da… »
Državni službenici su i dalje bolje plaćeni od radnika kod privatnika, a u ovim delatnostima su najveće plate
Blic 21.06.2018
Prosečna neto zarada u Srbiji za 2017. godinu, iznosila je 46.600 dinara, ali je uprkos zalaganjima države da mlade "obeshrabri da traže posao u javnom sektoru" on očito i dalje bolja opcija - prosečna zarada u javnom sektoru je iznosila 51.864 dinara… »
Vesti dana »
Crno-beli raspad pod svodovima beogradske Arene! Debakl na debiju Penjaroje, Makabi razneo Partizan za kraj snova u Evroligi!
Kurir pre 49 minutajoš 73 povezane
Prikupljanje potpisa za raspisivanje izbora i u Novom Pazaru
Radio sto plus pre 1 satjoš 37 povezanih
Šta se dešava u Ćacilendu: Staza slobodna za pešake, park i plato i dalje "zabranjene zone"
N1 Info pre 3 satajoš 19 povezanih
"Plan je 90 odsto spreman": Zelenski ide kod Trampa na Floridu, ali strahuje od Putina
Mondo pre 2 satajoš 30 povezanih



