Povezane vesti
Misteriozna salmonela: Epidemija u privatnom vrtiću, obolelo 40 dece, uzrok i dalje nepoznat
Blic 21.06.2018
Od salmoneloze je u prvih 10 dana juna u obdaništu "Bela kula", pored 40 dece, obolelo i troje zaposlenih, zvanični su podaci Gradskog zavoda za javno zdravlje. Epidemiolozi Gradskog zavoda za javno zdravlje (GZZJZ) izašli su na teren odmah nakon što im… »
Salmonelom zaraženo 40 mališana
Večernje novosti 21.06.2018
Infekcija u vrtiću "Bela kula" otvorila pitanje kontrole privatnih predškolskih ustanova. Prema izveštaju uprave obdaništa, duplo manje obolelih u odnosu na podatke GZZJ. OD salmoneloze u vrtiću "Bela kula", koji pripada Predškolskoj ustanovi "Bejbi… »
Salmonela uzrok trovanja dece i zaposlenih
Politika 21.06.2018
Još nije utvrđeno da li je infekcija izazvana hranom ili je krivac zaražena osoba koja je pripremala obroke za mališane u kuhinji obdaništa. U jednom od najprestižnijih privatnih vrtića u gradu „Bela kula” salmonelom je bilo zaraženo 49 dece i… »
Vesti dana »
Glasanje u senci nasilja i sumnji u nepravilnosti: Kako je izgledao jučerašnji izborni dan?
Insajder pre 4 minutajoš 42 povezane
Marković sa liste "Bor, naša odgovornost": Gorka pobeda SNS, zastrašivanje, kupovina glasova
Nova pre 1 satjoš 31 povezana
RHMZ upozorava: Sava nadolazi, ovaj grad sutra ulazi u zonu redovne odbrane od poplava!
Telegraf pre 14 minutajoš 21 povezana





