Povezane vesti

Drago mi je što je normalna Srbija stala iza mene! Evo šta je Kija rekla nakon pobede u Zadruzi! (VIDEO)

Drago mi je što je normalna Srbija stala iza mene! Evo šta je Kija rekla nakon pobede u Zadruzi! (VIDEO)

Telegraf 21.06.2018
- Jeste, moralna pobeda, koja god da sam, druga, treća, u svakom slučaju jeste moralna pobeda - rekla je Kristina. Kristina Kija Kockar odlukom glasova publike odnela je ubedljivu pobedu u Zadruzi, najgledanijem rijalitiju na našim prostorima. Ona je… »
Luna nakon Zadruge otkrila da li se kaje zbog veze sa Slobom, a evo šta je rekla o Kijinoj pobedi! (VIDEO)

Luna nakon Zadruge otkrila da li se kaje zbog veze sa Slobom, a evo šta je rekla o Kijinoj pobedi! (VIDEO)

Telegraf 21.06.2018
- Vraćam se svom životu i mnogo sam srećna zbog toga... - rekla je Luna. Luna Đogani je nakon učešća u Zadruzi, najgledanijem rijalitiju na našim prostorima prokomentarisala pobedu svoje suparnice Kristine Kije Kockar, Đoganijeva je potom otkrila… »
Teodora se oglasila nakon osvojenog 3. mesta u Zadruzi i pokazala šta ju je sve sačekalo kod kuće! (VIDEO)

Teodora se oglasila nakon osvojenog 3. mesta u Zadruzi i pokazala šta ju je sve sačekalo kod kuće! (VIDEO)

Telegraf 21.06.2018
Pevačica se putem Instagrama obratila svojim fanovima, a evo šta im je poručila. Mlada pevačica Teodora Džehverović koja je u Zadruzi osvojila treće mesto oglasila se video-porukom i zahvalila svim ljudima koji su je podržavali tokom njenog… »
Kija posle pobede u Zadruzi promenila frizuru, a evo sa kim se druži prvog dana nakon rijalitija! (foto)

Kija posle pobede u Zadruzi promenila frizuru, a evo sa kim se druži prvog dana nakon rijalitija! (foto)

Telegraf 21.06.2018
Kija se posle sedam meseci provedenih u Zadruzi i ubedljive pobede u rijalitiju konačno vratila stvarnom životu. Kristina Kija Kockar odnela je pobedu u prvoj sezoni Zadruge koja je sinoć završena posle devet i po meseci, a kao glavnu nagradu osvojila… »
Kija dan posle finala zagrmela u haljini koju joj je Ceca poslala! (foto)

Kija dan posle finala zagrmela u haljini koju joj je Ceca poslala! (foto)

Telegraf 21.06.2018
Kristina Kockar je blistala u studiju televizije "Pink" Pobednica prve sezone rijalitija "Zadruga" Kristina Kija Kockar zablistala je u haljini koju joj je poklonila folk zvezda Svetlana Ceca Ražnatović. Ekskluzivna ispovest! Kija prvi put o Slobinom… »
Ekskluzivna ispovest! Kija prvi put o Slobinom potezu koji je najviše povredio, ima li šanse za pomirenjem, šta zaista misli…

Ekskluzivna ispovest! Kija prvi put o Slobinom potezu koji je najviše povredio, ima li šanse za pomirenjem, šta zaista misli…

Telegraf 21.06.2018
Kristina je u nekoliko navrata tokom razgovora umalo zaplakala, ali je, sudeći po njenim rečima nakon izlaska iz Zadruge, odlučna u tome da se razvede i zauvek stavi tačku na kontakt sa suprugom Slobom Radanovićem. Kristina Kija Kockar u Zadrugu je… »
Sloba Radanović je ovako prokomentarisao pobedu svoje žene: Ne zanimaju me Kristinine pare, zanima me samo da svi nađu svoju…

Sloba Radanović je ovako prokomentarisao pobedu svoje žene: Ne zanimaju me Kristinine pare, zanima me samo da svi nađu svoju…

Telegraf 21.06.2018
Slobodan Radanović izašao je iz Zadruge, na opšte iznenađenje mnogih, kao četvrtoplasirani. Drago mi je što je normalna Srbija stala iza mene! Evo šta je Kija rekla nakon pobede u Zadruzi! (VIDEO) Neposredno posle proglašenja pobednika Zadruge, a… »

Vesti dana »