Povezane vesti
Transfer ‘pijaca’: Juventus i Junajted se pojačali u istom danu
Hot sport 21.06.2018
Dva velika transfera dogodila su se danas u Evropi, nove fudbalere dobili su Juventus i Mančeter junajted. ‘Stara dama’ pojačala je vezni red, ali onaj defanzivniji deo. Ugovor sa šampionom Italije potpisao je Emre Džan. On u Torino stiže za 16 miliona… »
Juventus i Junajted potvrdili: Pojačanja stigla!
Mondo 21.06.2018
Šampion Italije i vicešampion Engleske u istom danu ozvaničili dolazak novih igrača. Posle nekoliko meseci nagađanja, dva zvučna transfera definitivno su se dogodila. Emre Džan (24), centralni vezista Liverpula, potpisao je za Juventus, potpisao ugovor… »
Emre Džan na lekarskim pregledima u Torinu
Večernje novosti 21.06.2018
Doskorašnji fudbaler Liverpula će kao slobodan igrač potpisati ugovor sa "Starom damom" Nemački fudbaler Emre Džan doputovao je danas u Torino, gde će ići na lekarske preglede i potpisati ugovor sa Juventusom. Džan će preći u Juventus kao slobodan igrač… »
Džan definitivno pojačao Juventus
Dnevnik 21.06.2018
TORINO: Nemački fudbaler Emre Džan doputovao je danas u Torino i kada prođe lekarske preglede potpisaće četvorogodišnji ugovor sa Juventusom. Doskorašnji fudbaler Liverpula preći će u redove šampiona Italije kao slobodan igrač jer mu krajem meseca ističe… »
Vesti dana »
Đilas: Vi znate da ste ništa, vlast je kriminalna grupa, pohapsićemo lopove i vratiti opljačkano
Beta pre 58 minutajoš 46 povezanih
Vanredna situacija u Somboru, Kuli i Vrbasu zbog istorijski niskog vodostaja Dunava
Beta pre 2 satajoš 24 povezane
Eskalacija sukoba na Bliskom istoku: Napadi, cene nafte i trka za vođstvom
Naslovi.ai pre 4 minutajoš 37 povezanih
'Mislila sam da umirem': Spasioci u trci s vremenom posle zemljotresa u Japanu
BBC News pre 38 minutajoš 36 povezanih





