Povezane vesti

U tužilaštvu saslušana ćerka Zorana i Jelene Marjanović

U tužilaštvu saslušana ćerka Zorana i Jelene Marjanović

Dnevnik 21.06.2018
BEOGRAD: Dopuna istrage protiv Zorana Marjanovića, osumnjičenog za ubistvo supruge Jelene Marjanović (33), pevačice Granda, 2. aprila 2016. na nasipu u beogradskom naselju Borča , privedena je kraju. Kako Dnevnik saznaje , Više tužilaštvo u… »
Ćerka dala alibi Zoranu Marjanoviću

Ćerka dala alibi Zoranu Marjanoviću

Politika 21.06.2018
Devojčica na saslušanju rekla da je njen otac, okrivljen za ubistvo supruge Jelene Marjanović, sve vreme na nasipu bio uz nju. Ćerka Zorana i Jelene Marjanović sedmogodišnja Jana svedočila je u sklopu dopune istrage koju beogradsko Više… »
Saslušana ćerka pevačice: Jana brani Zorana

Saslušana ćerka pevačice: Jana brani Zorana

Večernje novosti 21.06.2018
Ćerka ubijene pevačice tvrdi da se na nasipu otac nije od nje odvajao: Dok je mama trčala, ja sam se igrala sa tatom. Bili smo sami. Advokat Jokić: Odbrana će tražiti da Zorana Marjanovića puste na slobodu. MOJ tata je lažno optužen! Ovo je prva… »
Zoran Marjanović ima alibi!?

Zoran Marjanović ima alibi!?

Mondo 21.06.2018
Ćerka ubijene pevačice Jelene Marjanović saslušana je danas u Tužilaštvu. Foto: MONDO/G. Sivački "Novosti" pišu da je devojčica rekla da je otac bio sve vreme uz nju. Portparol Tužilaštva Tatjana Sekulić rekla je za Tanjug da je Jana ispitana… »
Zoran Marjanović ima alibi! Saslušana ćerka ubijene pevačice: Jana potvrdila da je sve vreme bila uz oca! (ekskluzivne…

Zoran Marjanović ima alibi! Saslušana ćerka ubijene pevačice: Jana potvrdila da je sve vreme bila uz oca! (ekskluzivne…

Kurir 21.06.2018
U Višem tužilatvu u Beogradu saslušana je mala Jana Marjanović, saznaje Kurir. Ona je došla u pratnji Zoranovog brata Miloša i njegove supruge Milice. Njeno saslušanje naložio je VIši sud nakon što je optužnica vraćena na dopunu. Posle njenog… »
Saslušana mala Jana: Ćerka ubijene pevačice rekla da je otac sve vreme bio sa njom

Saslušana mala Jana: Ćerka ubijene pevačice rekla da je otac sve vreme bio sa njom

Blic 21.06.2018
Ćerka ubijene pevačice Jelene Marjanović Jana saslušana je danas u Tužilaštvu, saznaje "Blic". Kako saznajemo, devojčica je rekla da je otac Zoran bio sve vreme uz nju u periodu kada je njena majka, Jelena Marjanović, svirepo ubijena. Kako je… »

Vesti dana »