Povezane vesti
Na trgovanju na Beogradskoj berzi zabeležena slaba investiciona aktivnost
Blic 21.06.2018
Na domaćem tržištu akcija danas je zabeležena slaba investiciona aktivnost, uz dalji pad oba indeksa Beogradske berze. Ukupan promet na trgovanju iznosio je 12,8 miliona dinara (108,3 hiljade evra). Indeks BELEX15 je pao za 0,7 odsto na 728,27 poena, a… »
Beogradska berza: Snažno trgovanje akcijama Galenike
Kamatica 21.06.2018
Indeksi Beogradske berze su i zaključeni u blagom minusu, a trgovanje na domaćem tržištu akcija, kao što je uobičajeno u sezoni letnjih godišnjih odmora, bilo je skromno. Ukupan promet na trgovanju iznosio je 17,8 miliona dinara (151,2 hiljade evra)… »
Vesti dana »

Protest i incidenti ispred prostorija SNS: Pristalice naprednjaka gađale jajima i flašama okupljene građane, čuo se jak topovski udar
Danas pre 5 satijoš 1 povezana

Ponovo promenljivo oblačno sa sunčanim intervalima, temperatura do 31 stepen
RTV pre 4 satijoš 1 povezana

Prosečna cena polovnih automobila starosti do 20 godina u junu 12.047 evra: Ovo su najtraženiji modeli
Blic pre 59 minutajoš 1 povezana