Povezane vesti

Nije mi jasno da primimo gol iz kontre u 90. minutu, moramo da se takmičimo, a ne da uživamo u lepoti! Milivojević ljut zbog…

Nije mi jasno da primimo gol iz kontre u 90. minutu, moramo da se takmičimo, a ne da uživamo u lepoti! Milivojević ljut zbog…

Telegraf 23.06.2018
Srpski reprezentativac nekoliko puta istakao da bi nam bod bio mnogo važan i da je trebalo da ga čuvamo. Luka Milivojević bek srpske reprezentacije bio je veoma ljut posle meča sa Švajcarskom, ali ne na sudije kao mnogi, već na igru celog tima u… »
Srbija je opljačkana kao na ulici! Rio Ferdinand dao najslikovitiji prikaz sudijske krađe protiv Švajcarske

Srbija je opljačkana kao na ulici! Rio Ferdinand dao najslikovitiji prikaz sudijske krađe protiv Švajcarske

Telegraf 23.06.2018
Bivši štoper Mančester junajteda tvrdi da je sve bilo jasno u situaciji pred golom Zomera. Čuveni štoper Mančester Junajteda Rio Ferdinand opisao je nedosuđen penal nad Aleksandrom Mitrovićem na utakmici Srbije i Švajcarske kao "pljačku"… »
Mnogi svetski komentatori šokirani odlukom Briha: Srbija je opljačkana!

Mnogi svetski komentatori šokirani odlukom Briha: Srbija je opljačkana!

Večernje novosti 23.06.2018
Jedan od defanzivaca uopšte nije gledao loptu - kaže Ferdinand. Odličan posao FIFA - ironičan je bio Širer. Ne mogu da verujem da nije bio penal - priča Zabaleta. SKANDAL koji je obeležio dosadašnji tok Mundijala odvijao se na meču Srbija -… »
Matić: Sudija je bio katastrofalan

Matić: Sudija je bio katastrofalan

Sportski žurnal 23.06.2018
Fudbalska reprezentacija Srbije izgubila je od Švajcarske 2:1 (0:1) u utakmici drugog kola E grupe na Mundijalu u Rusiji. Srbija je izgubila od Švajcarske u drugom kolu Mundijala, a vezista Orlova Nemanja Matić apostrofira najvećeg krivca… - Sudija… »
Kolarov: To što je sudio Nemac, bilo bi kao da je FIFA nama poslala Crnogorca

Kolarov: To što je sudio Nemac, bilo bi kao da je FIFA nama poslala Crnogorca

Sportski žurnal 23.06.2018
Fudbalska reprezentacija Srbije izgubila je od Švajcarske 2:1 (0:1) u utakmici drugog kola E grupe na Mundijalu u Rusiji. Kapiten reprezentacije Srbije Aleksandar Kolarov smatra da ekipa može samo sebe da krivi za poraz od Švajcarske u utakmici u kojoj… »
Rio: Kao pljačka nasred ulice; Zabaleta: Ne mogu da verujem da ovo nije penal; Lineker: A Mitrovićevi laktovi?

Rio: Kao pljačka nasred ulice; Zabaleta: Ne mogu da verujem da ovo nije penal; Lineker: A Mitrovićevi laktovi?

Mozzart sport 23.06.2018
Legendarni Gari Lineker pokušao je da odbrani Briha, ali... Kukaju naši igrači na suđenje, očekivano, ali čak su i Švajcarci u jednoj anketi, njih 70 odsto, kazali kako smatraju da je onaj start na Aleksandrom Mitrovićem bio čist penal. "Na… »
Matić: Sudija mi je rekao da će mi dati crveni!

Matić: Sudija mi je rekao da će mi dati crveni!

Vesti online 23.06.2018
Nemanja Matić, reprezentativac Srbije, rekao je posle poraza od Švajcarske da je suđenje bilo katastrofalno! Sudija Feliks Brih nije briljirao na ovom meču, pošto je u nekoliko navrata oštetio našu reprezentaciju. - Suđenje je bilo katastrofalno… »
Milivojević: Ne mogu da kažem na koga sam ljut

Milivojević: Ne mogu da kažem na koga sam ljut

Vesti online 23.06.2018
Luka Milivojević, vezni fudbaler reprezentacije Srbije, bio je veoma ljut posle poraza od Švajcarske, u drugom kolu grupe E Mundijala u Rusiji. - Meni nije jasna samo jedna stvar, a to je zašto smo primili gol iz kontre u 90. minutu, kada nam više… »
Ferdinand o porazu Orlova: Ovo je bilo kao pljačka na ulici, neverovatno

Ferdinand o porazu Orlova: Ovo je bilo kao pljačka na ulici, neverovatno

Sportski žurnal 23.06.2018
Fudbalska reprezentacija Srbije izgubila je od Švajcarske 2:1 (0:1) u utakmici drugog kola E grupe na Mundijalu u Rusiji. Čuveni štoper Mančester Junajteda Rio Ferdinand opisao je nedosuđen penal nad Aleksandrom Mitrovićem na utakmici Srbije i… »
Legenda Mančester junajteda: Oružana pljačka, kako nije bio penal za Srbiju?

Legenda Mančester junajteda: Oružana pljačka, kako nije bio penal za Srbiju?

Sputnik 23.06.2018
Rio Ferdinand, legendarni štoper Mančester junajteda, nije mogao da veruje da sudija Feliks Brih nije dosudio jedanaesterac za Srbiju na meču protiv Švajcarske na Mundijalu u Rusiji. „Mislim da je trebalo da dođe do VAR. Ne znam šta su ljudi koji… »
Rio Ferdinand: Srbija je opljačkana, kao na ulici!

Rio Ferdinand: Srbija je opljačkana, kao na ulici!

Mondo 23.06.2018
"Ne znam šta su ljudi za tehnologijom radili?" Skandalozno suđenje nemačkog arbitra Feliksa Briha u utakmici Srbija - Švajcarska neizbežna je tema u osvrtu na meč u Kalinjingradu. Legenda engleskog fudbala, Rio Ferdinand, komentarisao je meč u… »
Rio i Zabaleta: "Sudija odžepario Srbiju"

Rio i Zabaleta: "Sudija odžepario Srbiju"

Sportske.net 23.06.2018
Legende iznele svoj stav u komentaru posle meča... Rio Ferdinand je bio impresioniran Mitrovićem tokom meča, nekoliko puta je ponovio da je reč o sjajnom napadaču. Na panelu BBC Sporta posle meča, pričalo se samo o penalu. "Ne shvatam što ne… »
Matić ne gubi nadu, a ocena sudije je jasna i sažima se rečju - katastrofa

Matić ne gubi nadu, a ocena sudije je jasna i sažima se rečju - katastrofa

Sportske.net 23.06.2018
Najiskusniji vezista Srbije rekao je da su svi razočarani zbog poraza, a onda je usledilo pitanje o suđenju... Nemanja Matić bio je razočaran, ali smiren posle poraza od Švajcarske 1:2 na Svetskom prvenstvu. Kaže da tim ima šanse, a onda je… »
Aleksandar kolarov: Ovo je kao kad bi nama sudio Crnogorac, kao da mu je odgovarao rezultat

Aleksandar kolarov: Ovo je kao kad bi nama sudio Crnogorac, kao da mu je odgovarao rezultat

Hot sport 23.06.2018
Kapiten ‘orlova’ nije bio zadovoljan suđenjem na večerašnjem meču. Kolarov je izneo nekočiko po njegovom mišljenu veoma čudnih stvari. Levi bek našeg tima smatra da smo sami krivi za ovaj poraz jer smo iali rezultat koji nam odgovara i koji… »
Krstajić: Provokacije ne komentarišem, a treba pogledati kako je gospodin sudio večeras

Krstajić: Provokacije ne komentarišem, a treba pogledati kako je gospodin sudio večeras

Večernje novosti 22.06.2018
Prvo poluvreme je bilo kako smo želeli. U drugom poluvremenu smo rano primili naivan gol, a posle je utakmica dobila drugačiji tok - rekao je selektor fudbalske reprezentacije Srbije. Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Mladen Krstajić rekao je da… »

Vesti dana »