Povezane vesti
Gradnja Sentandrejskog bulevara za petnaestak dana
NoviSad.com 23.06.2018
Novi Sad - Izgradnja Sentandrejskog bulevara, u delu od kružne raskrsnice s Primorskom do Velebitske ulice, trebalo bi da počne za petnaestak dana. Iako se još uvek ne zna tačan datum početka radova, kao ni to da li će saobraćaj u toku proširenja tog… »
"Dnevnik": Za petnaestak dana počinje gradnja Sentandrejskog bulevara
Moj Novi Sad 23.06.2018
Novosadska Gradska uprava za građevinsko zemljište i investicije, nakon završenog tendera, potpisala je ugovor vredan blizu 585,2 miliona dinara za izgradnju Sentandrejskog bulevara – od kružne raskrsnice s Primorskom do Velebitske ulice. Ugovor je… »
Gradnja Sentandrejskog bulevara za petnaestak dana
Dnevnik 23.06.2018
Izgradnja Sentandrejskog bulevara, u delu od kružne raskrsnice s Primorskom do Velebitske ulice, trebalo bi da počne za petnaestak dana. Nakon završenog tendera, Gradska uprava za građevinsko zemljište i investicije potpisala je ugovor vredan blizu 585,2… »
Vesti dana »

Japan dobio prvu ženu premijera: Ko je 'Čelična lejdi' Sanae Takaiči
BBC News pre 39 minutajoš 23 povezane

Danas Veliki školski čas u kragujevačkim Šumaricama na godišnjicu streljanja đaka i profesora
Nova pre 1 satjoš 7 povezanih

Hitna pomoć: Jedna saobraćajna nezgoda u Beogradu, muškarac lakše povređen
Beta pre 1 satjoš 10 povezanih

Savet bezbednosti UN razmatra šestomesečni izveštaj o KiM – rasprava o radu Unmika i lokalni izbori
RTS pre 4 minutajoš 10 povezanih

Oglasila se Moskva nakon odlaganja sastanka Sada je sve mnogo jasnije
Alo pre 4 minutajoš 10 povezanih