Povezane vesti
Radnik u Japanu kažnjen jer je izdvojio tri minuta da ode po hranu
Radio 021 24.06.2018
Japanska vodovodna kompanija izvinila se svojim potrošačima i novčano kaznila jednog od svojih radnika nakon što je isti uhvaćen u odvajanju od radnog stola zbog pauze za ručak. Gotovo nadrealan slučaj zabeležen je u naselju Kob na periferiji… »
Ne prestaju da iznenađuju: Japanska kompanija kaznila radnika zbog trominutne pauze za ručak (video)
Blic 23.06.2018
Japanska vodovodna kompanija izvinila se svojim potrošačima i novčano kaznila jednog od svojih radnika nakon što je isti uhvaćen u, za njih očigledno skandaloznom činu - odvajanju od radnog stola zbog pauze za ručak! Gotovo nadrealan slučaj… »
Vesti dana »

"Ne smemo da dozvolimo da deca stradaju" Profesor apeluje: Policija mora da reaguje - ne znam zašto dosad nisu pohapšeni?
Kurir pre 1 satjoš 20 povezanih

Beograd: Prosvetari pokušali da dostave zahteve reprezentativnim sindikatima, niko ih nije primio
Beta pre 5 satijoš 13 povezanih

Studenti u blokadi: Protest u Beogradu nije "finalni skup", neka niko ne misli da je to kraj
Radio 021 pre 6 satijoš 8 povezanih

Anketna komisija: Kinezi bi zbog kršenja ugovora mogli da traže momentalno vraćanje kredita od milijardu dolara
Forbes pre 4 satijoš 8 povezanih

Predsednica Meksika: Neću odmah odgovoriti na carine SAD na čelik i aluminijum, tražimo bolje rešenje
Euronews pre 33 minutajoš 53 povezane