Povezane vesti
Nišlije sade cveće u rupama po gradskim ulicama (foto)
Blic 24.06.2018
Nezadovoljne stanjem gradskih saobraćajnica, građani Niša sade cveće u udarnim rupama po gradu. Akciju je putem Fejsbuka pokrenuo bivši poslanik Miloš Bošković s ciljem da građani ukažu na brojne "kratere" na ulicama i pokrenu nadležne "da rade svoj… »
Protest zbog loših kolovoza: Nišlije posadile cveće u udarne rupe na ulicama
Kurir 24.06.2018
NIŠ - U udarne rupe na kolovozu na više mesta u gradu Nišlije su tokom prepodneva nasule zemlju i zasadile cveće, u znak protesta što nadležni u gradu ne rešavaju taj problem. Akciju je putem Fejsbuka pokrenuo bivši poslanik Miloš Bošković uz podsećanje… »
Vesti dana »
U Skupštini žustra polemika vlasti i opozicije o izbornim zakonima, oprečni stavovi o ispunjavanju preporuka ODIHR-a
RTV pre 2 minutajoš 44 povezane
Smrt na vešalima za "agenta Mosada"! Iran bez milosti pogubio Ehsana (32) - Isplivali jezivi detalji, priznanje mladića je iznuđeno?
Kurir pre 1 satjoš 33 povezane
MOL poslao revidirani predlog za NIS, Srbija i dalje nezadovoljna, kaže Đedović Handanović
Nova ekonomija pre 5 satijoš 26 povezanih




