Povezane vesti

Stojković: Da se ugledamo na Mitra, hvala Bogu na šansi

Stojković: Da se ugledamo na Mitra, hvala Bogu na šansi

N1 Info 25.06.2018
Golman reprezentacije Srbije Vladimir Stojković istakao je uoči meča sa Brazilom da svako ko ne veruje u uspeh treba da se spakuje i ode kući. Orlovima je potrebna pobeda za prolaz u osminu finala. U tom slučaju, petostruki šampioni sveta i jedni od… »
Mitrović i Stojković veruju u pobedu protiv Brazila

Mitrović i Stojković veruju u pobedu protiv Brazila

Beta 25.06.2018
Srpski fudbaler Aleksandar Mitrović izjavio je danas da veruje da Srbija uz malo sreće može da napravi čudo i pobedi Brazil na Svetskom prvenstvu. "Uz malo sreće i božiju pomoć, možemo do pobede. Mi smo Srbi i ništa nije nemoguće. Ko veruje u… »
Mitar i Stojke: Ko ne veruje neka ide kući!

Mitar i Stojke: Ko ne veruje neka ide kući!

Mondo 25.06.2018
Reprezentacija Srbije mora u sredu uveče da pobedi Brazil da bi ušla u osminu finala Mundijala. "Da ne verujem da možemo da pobedimo Brazil ne bih sada bio ovde", kaže napadač Aleksandar Mitrović. Šta ćete raditi u sredu uveče od 20 časova? Da… »
Stojković: Ako bude penal – tu sam da odbranim

Stojković: Ako bude penal – tu sam da odbranim

Mozzart sport 25.06.2018
“Moramo da zahvalimo Bogu koji nam je dao šansu da izbacimo Brazil”, optimistički će srpska jedinica. U svom mobilnim telefonu Vladimir Stojković pažljivo čuva snimke velikih odbrana protiv Lionela Mesija u dresu Hetafea. Nadamo se svi da će u… »
Vladimir Stojković: Ako bude penal za Brazil, nebitno je ko šutira – ja branim!

Vladimir Stojković: Ako bude penal za Brazil, nebitno je ko šutira – ja branim!

Hot sport 25.06.2018
Iako je na dve utakmice primio dva pogotka na ovom Mondijalu, golman reprezentacije Srbije se odlično pokazao. Vladimir Stojković je za sada među boljima kada je reč o izabranicima Mladena Krstajića, a među stativama će stajati i protiv Brazila… »
Stojke veruje, a vi? Ovo još nije doživeo u reprezentaciji!

Stojke veruje, a vi? Ovo još nije doživeo u reprezentaciji!

Sportske.net 25.06.2018
Prvi golman našeg nacionalnog tima otkriva zbog čega je ovo Svetsko prvenstvo posebno za reprezentaciju Srbije. I pre početka Mundijala u Rusiji, često se isticalo da je atmosfera u našoj reprezentaciji bolja nego ikad, da je selektor Mladen… »

Vesti dana »