Povezane vesti

Brnabić: Kompromis nije slabost Srbije

Brnabić: Kompromis nije slabost Srbije

Danas 25.06.2018
Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da će Vlada Srbije stati uz predsednika Srbije Aleksandra Vučića i dati mu punu podršku u daljim razgovorima o Kosovu i napomenula da spremnost na kompromis nije slabost Srbije. Čini mi se da je već… »
Brnabić: Spremnost Srbije za kompromis o Kosovu nije slabost

Brnabić: Spremnost Srbije za kompromis o Kosovu nije slabost

Beta 25.06.2018
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da se zalaganje Srbije za kompromisno rešenje u vezi s Kosovom ne treba tumačiti kao slabost, već da je to pokazatelj ozbiljnosti i jačine države. "Čini mi se da je u ovom trenutku jedino… »
Brnabić: Spremnost Srbije za kompromis o Kosovu nije slabost

Brnabić: Spremnost Srbije za kompromis o Kosovu nije slabost

Beta video 25.06.2018
BEOGRAD - Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da se zalaganje Srbije za kompromisno rešenje u vezi s Kosovom ne treba tumačiti kao slabost, već da je to pokazatelj ozbiljnosti i jačine države. ``Čini mi se da je u ovom trenutku… »
Brnabić: Spremnost za kompromis s Kosovom nije slabost

Brnabić: Spremnost za kompromis s Kosovom nije slabost

N1 Info 25.06.2018
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić izjavila je da se zalaganje Srbije za kompromisno rešenje u vezi s Kosovom ne treba tumačiti kao slabost, već da je to pokazatelj ozbiljnosti i jačine države. "Čini mi se da je u ovom trenutku jedino Beograd… »
Premijerka: Vučić ima punu podršku Vlade Srbije za pregovore u Briselu

Premijerka: Vučić ima punu podršku Vlade Srbije za pregovore u Briselu

Kurir 25.06.2018
Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da joj deluje da su razgovori u Briselu bili jako teški, te poručila da će Vlada stati uz predsednika Srbije i dati mu punu podršku u daljim razgovorima. Brnabić je u Rači rekla da se jutros kratko… »

Vesti dana »