Povezane vesti
Venecijanska komisija ima šest zamerki na amandmane
Večernje novosti 25.06.2018
Venecijanska komisija dala mišljenje o amandmanima na ustav. Većina ne treba da ima uticaj na pravosudna tela. VENECIJANSKA komisija objavila je u ponedeljak mišljenje o nacrtu amandmana na ustavne odredbe o pravosuđu u Srbiji u kome je pozdravila… »
Venecijanska komisija: Naći bolje rešenje za izbor VSS
N1 Info 25.06.2018
Venecijanska komisija je pozvala Vladu Srbije da nađe drugačije rešenje za izbor članova Visokog saveta sudstva, jer smatra da predloženi način njihovog izbora u Skupštini Srbije ne ide u prilog pluralizmu unutar tog pravosudnog tela. Kako je… »
Venecijanska komisija ima šest zamerki na amandmane
Politika 25.06.2018
Venecijanska komisija (VK) objavila je svoje mišljenje na Nacrt amandmana na Ustav Srbije u kojem je navela šest zamerki na rešenja iz Nacrta koja treba da budu otklonjena, istovremeno pozdravljajući napore srpske Vlade za razvoj demokratije i… »
Vesti dana »

Angelina Topić četvrta na Svetskom dvoranskom prvenstvu u skoku uvis
Ozon pre 47 minutajoš 16 povezanih

Masivan napad na Kijev, ima stradalih; veliki ukrajinski udar dronovima na Rostovsku oblast
RTS pre 55 minutajoš 9 povezanih

Sedam povređenih u u Beogradu tokom noći: Hitna intervenisala 110 puta
Telegraf pre 1 satjoš 9 povezanih

Tabloidi pucnjavu u Odžacima koriste za huškanje na sukobe:„Vođa protesta upucao čoveka koji je branio opštinu“
N1 Info pre 59 minutajoš 4 povezane