Повезане вести
Из сиротишта ужаса стотине деце није никад изашло: Истраживачи злочина комунизма у Румунији испитују смрт 340 сирочади!
Курир 25.06.2018
Институт за истраживање злочина комунизма, који рад под окриљем румунске владе, затражио је од тужилаца да истраже 340 смртних случајева деце у сиротишту из ере комунизма, преноси АП. Наводи се да је овај институт данас… »
Румунија истражује смрт дјеце у комунистичком сиротишту
Ал Јазеера 25.06.2018
Тражи се од тужилаца да истраже 340 смртних случајева дјеце у сиротишту из ере комунизма на сјеверу државе. Институт за истраживање злочина комунизма, који рад под окриљем Владе Румуније, затражио је од тужилаца да истраже 340… »
Вести дана »

„То је велики скандал и јасно кршење уговора ЕУ“ Сијарто поводом забране руског гаса: Мађарска разматра правне мере против ЕК
Дневник пре 15 минутајош 98 повезаних

Ко је био Небојша Павковић, генерал осуђен за ратне злочине на Косову
BBC News пре 7 сатијош 58 повезаних

Посетили смо родно место генерала Небојше Павковића: Мештани Сењског рудника у сузама, сломила их тужна вест
Телеграф пре 1 сатјош 30 повезаних