Povezane vesti

Baz Oldrin tužio decu i menadžerku: Pokrali su me i lažu o meni

Baz Oldrin tužio decu i menadžerku: Pokrali su me i lažu o meni

Večernje novosti 26.06.2018
Američki astronaut Baz Oldrin tužio je svoje dvoje dece i bivšu menadžerku tvrdeći da mu kradu novac i da ga kleveću. Američki astronaut Baz Oldrin tužio je svoje dvoje dece i bivšu menadžerku tvrdeći da mu kradu novac i da ga kleveću. Tužba… »
Astronaut tužio svoju decu, tvrdi da ga potkradaju

Astronaut tužio svoju decu, tvrdi da ga potkradaju

Radio 021 26.06.2018
Američki astronaut Baz Oldrin tužio je svoje dvoje dece i bivšu menadžerku, tvrdeći da mu kradu novac i da ga kleveću. Tužba, u kojoj Oldrin navodi i da ga sprečavaju da se oženi, podignuta je nakon što su njegova deca Endru i Dženis podneli… »
Baz Oldrin tužio svoju decu, tvrdi da ga potkradaju

Baz Oldrin tužio svoju decu, tvrdi da ga potkradaju

N1 Info 26.06.2018
Američki astronaut Baz Oldrin tužio je svoje dvoje dece i bivšu menadžerku tvrdeći da mu kradu novac i da ga kleveću. Tužba, u kojoj Oldrin navodi i da ga sprečavaju da se oženi, podignuta je nakon što su njegova deca Endru i Dženis podneli… »
Astronaut koji je drugi hodao na mesecu u problemu: Baz Oldrin tužio dvoje dece i menadžerku

Astronaut koji je drugi hodao na mesecu u problemu: Baz Oldrin tužio dvoje dece i menadžerku

Kurir 26.06.2018
Američki astronaut Baz Oldrin tužio je svoje dvoje dece i bivšu menadžerku jer su mu navodno ukrali novac i oklevetali ga. Tužba, u kojoj je navedeno da su mu branili da se oženi, podneta je nakon što su njegova deca podnela zahtev da preuzmu… »
Čuveni astronaut tuži svoju decu zbog krađe novca

Čuveni astronaut tuži svoju decu zbog krađe novca

Blic 26.06.2018
Čuveni astronaut Baz Oldrin tuži dvoje dece i njihove bivše poslovne menadžere jer su mu navodno ukrali novac, ali i za klevetu jer govore da boluje od demencije. Tužba, otkrivena u ponedeljak, podneta je u Floridi, nedelju dana nakon što su njegova… »

Vesti dana »