Povezane vesti

Želi da nastave život kao nekad: Sloba priznao: "Postoji šansa da se pomirim sa Kijom!"

Želi da nastave život kao nekad: Sloba priznao: "Postoji šansa da se pomirim sa Kijom!"

Blic 26.06.2018
Sloba Radanović je nekoliko dana po izlasku iz rijalitija priznao da postoji šansa da sa Kijom nastavi zajednički život, uprkos svemu što se događalo proteklih devet meseci. Prilikom gostovanja u emisiji "Zadruga, narod pita" Sloba je na pitanje da… »
Gledalac je pitao najbitnije pitanje, slobin odgovor je sve šokirao: Otkrio da li postoji šansa da se pomiri sa Kijom…

Gledalac je pitao najbitnije pitanje, slobin odgovor je sve šokirao: Otkrio da li postoji šansa da se pomiri sa Kijom…

Kurir 26.06.2018
Učesnik rijalitija Zadruga, Slobodan Radanović, prevario je ženu uživo u programu dok je cela Srbija gledala. Ni nakon završetka takmičenja, komentari na ovu temu ne jenjavaju, pa su tako gledaoci iskoristili priliku Radanoviću postave pitanje na… »
Prevarena žena se javila u program i osula paljbu po Slobi: Izgubila sam muža i 12 godina sam sama! Radanović gutao knedle…

Prevarena žena se javila u program i osula paljbu po Slobi: Izgubila sam muža i 12 godina sam sama! Radanović gutao knedle…

Kurir 26.06.2018
Učesnik rijalitija Zadruga, Slobodan Radanović, prevario je ženu uživo u programu dok je cela Srbija gledala. Ni nakon završetka takmičenja, komentari na ovu temu ne jenjavaju, pa su tako gledaoci iskoristili priliku da osuju paljbu po Slobi kada se… »

Vesti dana »