Povezane vesti

Sloba Radanović objavio sliku kad je bio mali. Slika nikad objavljena!

Sloba Radanović objavio sliku kad je bio mali. Slika nikad objavljena!

Svet plus 26.06.2018
Pevač Slobodan Radanović tokom boravka u rijalitiju "Zadruga" privukao je ogromnu pažnju javnosti pošto je započeo ljubavnu vezu sa Lunom Đogani iako je i dalje imao zakonitu suprugu. Slobini postupci i danas su nešto o čemu priča čitava Srbija… »
Još kao dečak bio mamac za žene! Ovako je izgledao sloba Radanović pre pevačke karijere, lune i kije: Nikada do sada…

Još kao dečak bio mamac za žene! Ovako je izgledao sloba Radanović pre pevačke karijere, lune i kije: Nikada do sada…

Kurir 26.06.2018
Pevač Slobodan Radanović tokom boravka u Beloj kući "Zadruge" privukao je ogromnu pažnju javnosti i stekao titulu preljubnika, pošto je na samom početku rijalitija započeo ljubavnu vezu sa blogerkom Lunom Đogani i na taj način pred milionskim… »
Prevarena žena napala Slobu u programu uživo: Zbog njenih reči pevač gutao knedle

Prevarena žena napala Slobu u programu uživo: Zbog njenih reči pevač gutao knedle

Blic 26.06.2018
Sloba Radanović po izlasku iz rijalitija susreo se sa različitim komentarima na račun onoga što je učinio pred milionskim auditorijumom u rijalitiju "Zadruga" - prevario suprugu Kiju Kockar sa Lunom Đogani. Tokom njegovog gostovanja u emisiji… »
ONA ME JE ZVALA U WC I GOVORILA KAKO JOJ SE DOPADAM: Sloba otkrio ko je napravio prvi korak u vezi sa Lunom! (VIDEO)

ONA ME JE ZVALA U WC I GOVORILA KAKO JOJ SE DOPADAM: Sloba otkrio ko je napravio prvi korak u vezi sa Lunom! (VIDEO)

Svet & Skandal 26.06.2018
Slobodan Radanović komentarisao je ljubavnu vezu sa Lunom Đogani koju je započeo u rijaliti programu “Zadruga” u emisiji “Zadruga, narod pita” u kojoj je bio gost voditeljke Dušice Jakovljević. – Pa ne znam… Devojka me je zvala da… »
Sloba otkrio detalj o Kiji koji niste znali!

Sloba otkrio detalj o Kiji koji niste znali!

Vesti online 26.06.2018
U emisiji "Zadruga, narod pita" gostovao je Slobodan Radanović koji je u rijaliti programu "Zadruga" prevario svoju suprugu Kristinu Kockar. Pevač se u toku emisije dotakao i komentarisao svoju ženu. - Kako je moguće da je se zaljubio u Lunu, koja je… »

Vesti dana »